Pracuje niekto v DM?

petrina82
4. dec 2012

Pracuje niekto v DM-Drogerie? Aku su tam pracovne podmienky, mzda ( asi je rozdiel ci je to mala prevadzka alebo obchodne centrum, kde sa pracuje prakticky stale a do vecera), benefity, celkovo pristup zamestnavatela atd....Dakujem.

miskalevica
4. dec 2012

@petrina82 moja byvala kolegyna je teraz v DM, robi vo velkom nakupnom centre, ale netahaju 12hodinovky, ale tak vselijako (ako napr. v Lidli to maju tak divne rozhodene, ze jeden robia 4 hodky, dalsi 10 a tak), plat maju najlepsi v porovnani s ostatnymi drogerkami (101, Teta), ale makacka je to jak svina, musis cakat, ze sa vela narobis a musis aj vela vladat - skatule plne samponov, avivazi natahovat cely den a tak, pocula som, ze sa tam dost kradne, ale neviem, ci im to davaju k nahrade, no a co je divne, platy im nezvysili na prelome rokov ale jednu prepustili a teraz musia stihat robit aj za nu. Ale ta moja znama je tam spokojna, ved co uz si dnes clovek navybera. Je to aj dost stres, ked su na predajni len 2 a maju zaroven vykladat palety s tovarom, blokovat a obsluhovat, ked sa im tam navali 30 zakaznikov a este tlupa ciganok s kociarmi.......

petrina82
autor
4. dec 2012

@miskalevica dakujem pekne za info, aspon mam ako taku predstavu, uvidime, zatial mam ist len na pohovor...

miskalevica
4. dec 2012

@petrina82 drzim palce ;)

petrina82
autor
5. dec 2012

@miskalevica dakujem 🙂

luciamuzlaiova
14. okt 2018

@petrina82 Ahoj. Síce téma stará 6 rokov ale ako to dopadlo s tou DM ? Zajtra idem na pohovor. Tak nejaké info by potešilo 🙈😇😃

slecna0071
5. nov 2018

@luciamuzlaiova boli ste?ja som dnes nasla ponuku prace v dm..a zaujalo ma to..začali ste tam robiť či nie??aká je to práca??

luciamuzlaiova
5. nov 2018

@slecna0071 Ahoj. Bola som na pohovore ale nezobrali ma 🙈

slecna0071
5. nov 2018

@luciamuzlaiova Aha,tak nič ,dakuejm

fiftyshadesofgrey
8. nov 2019

Ahojte dievcata ako ste na tom po roku? Robite niektora v DM-ku? Chcem vediet ako ste spokojne....ja sa chystam z DM-ka odist lebo uz je toho na mna vela...sice som bola 2x na materskej no oficialne som v DMku 11 rokov a s platom som isla dole vobec si nevazia stalych pracovnikov napr. aj moja veduca co je 18 rokov veducou ma taky isty plat ako ta co je veducou 2 mesiace...u nas je neskutocna makacka lebo mame poschodie sme v centre mesta a zastavku oproti takze si to viete predstavit...kazdy sa ponahla takze my musime kmitat a nosit zakaznikom veci lebo inak je zle...takze nielen fyzicky ale aj psychicky narocne lebo 6hodin v kase...z kazdej strany niekto nieco chce a este ked je nieco zle tak vzdy si to odbiju na predavacke v kase..kolektiv je inak v pohode preto tam este som no zvazujem

marrya
8. jún 2023

Pracuje tam niekto teraz?