Pracovné podmienky v Lidli

22. okt 2022

Pracuje niekto v Lidli? Chcela by som vedieť, aké sú tam podmienky? Mám dieťa v škôlke, tak by som určite potrebovať čas od 7.00 maximálne do 16.00 a ešte lepšie len od pondelka do piatku. Vychádzajú v tomto v ústrety?

klarissa25
22. okt 2022

Jedine pri nižšom úväzku teoreticky....všetko je o konkrétnom veducom .. ale bez víkendov to asi nepôjde

jasminka548
22. okt 2022

Skratene úvazky ano,ale bez víkendov pochybujem.

nafka0483
22. okt 2022

Zalezi od konkretnej predajne. Ak sa tam stretnete taki co mozu a chcu tahat vikendy, taki co chcu poobedne/vecerne a ty co nechces vikendy tak mate vsetci vyhrate ;) Ide o to aby boli pokryte vsetky dni a casy a naplnene uvazky.

lotitka
23. okt 2022

Pracujem v Lidli od 7 do 15.00 víkendy volne. Povedala som to pri pohovore nemali žiadny problém. Keď potrebujem skončiť skôr akceptujú to. Začala som najprv 25h/týždenne. V septembri som prešla na 30h./týždenne. Víkendy mam volne. Keď mi ma kto strážiť deti tak sa zahlásim ze prídem aj cez víkend. Manžel pracuje v zahraničí.

autor
23. okt 2022

@lotitka ďakujem 👍 no presne to by som potrebovala. Tak to teda skúsim 🍀

lotitka
23. okt 2022

Držím palčeky 🤞

bublinka1426
23. okt 2022

@lotitka velke stastie. mne povedali ze mam tahat aj poobednu do vecera takze nie vsade su ustupcivy :(

klarissa25
23. okt 2022

@lotitka ale toto nie je všade...úplne záleží od konkrétnej predajne a veduceho

lotitka
23. okt 2022

@klarissa25
@bublinka1426

Babulky som z Myjavy. Je to pravda ze to není všade. Ja som im povedala ze môžem pracovať kvôli deťom tak a tak a len rannú súhlasili zo všetkým. Prijali ma na upratovanie hovorím si ôk aspoň niečo už som tan 8mesiacov po 3mesiacoch ma dali na pokladňu a už robím len predavačku.

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz