Pracovná smena, dlhý a krátky týždeň

4. sep 2022

Ahojte. Čo to znamená pracovať krátky a dlhý týždeň? Je to dobré ? Vďaka

elanor
4. sep 2022

mamina tak kedysi robila jedneho casu, jeden tyzden robila PO, UT, PIA, SO a NE. Vo STR a STV mala volno. PO a UT robila tusim od 9 alebo od 10?, do tusim 21.30 alebo 22.00
Piatok a Sobotu vacsinou byvali akcie to to tam bolo tusom do 22.00+ V nedelu tusim do 21.00
A na dalsi tyzden robila STR a STV. a ostatne mala volno.
NUz bola v situacii, ked ina robota nebola, a bola rada, ze ma aspon nieco, ficala tak prar rokov tesne pred dochodkom az na neho nastupila. Deti mala dospele samostane, az takmer dospele. A robit chcela.
Osobne by som do toho nesla, aspon teda teraz, zakym mam decka male. MOzno ked vyletia z hniezda, na tom najdem nejake benefity, alebo nutnost. Ale momentalne by som do toho nesla.

moniikka
4. sep 2022

Záleží podľa toho ze kde. Bud robíš pondelok, utorok a potom piatok, sobota, nedeľa (dlhý týžden) alebo robíš iba streda - štvrtok krátky týždeň)
Ja pracujem v potravinách a dlhý týždeň mam pondelok, streda, piatok (ráno), utorok štvrtok (poobede) + k tomu sobota celý deň a krátky týždeň mam pondelok, streda, piatok (poobede) a utorok, štvrtok (ráno). Krátky týžden mam voľný víkend

andreakotesova
4. sep 2022

Ja som volakedy robila 12-tky pondelok, streda, sobota, nedela a dalsi týždeň utorok, stvrtok, piatok.

janai1
4. sep 2022

Dlhý týždeň - pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa
Krátky týždeň - streda, štvrtok
A za mňa je to vyhovujúce, lepšie ako robiť Po - Pia

matusa_153
4. sep 2022

@janai1 ja tiež mám takýto krátky dlhy týždeň 12ky ale zas keby robím pondelok až piatok cca od 7-8 do 15tej tak by mi takáto smena vyhovovala. A vikendy voľne. Ale aj takto mi to vyhovuje lebo mám celé dni voľne a nie len poobede a vikendy