Pracovná agentúra Royce Agency

miska_9
27. sep 2022

Ahojte. Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť s prácou v zahraničí cez agentúru Royce Agency?

domi235
28. sep 2022

@miska_9 maš spravu. 👍

xxxjakubxxx
26. okt 2022

@domi235 zdravim, mohli by ste napisat vase skusenosti s agenturou aj mne? Dakujem

domi235
26. okt 2022

@xxxjakubxxx nemam osobne skusenosti, ale podla ich podmienok dostanete vyplatu minimalnu mzdu slovensku kedze zmluva je slovenska +dostanete stravne za kazdy odpracovany den 45€ ked si spocitate plat minimalnej slovenskej mzdy+stravne vyjde vam mozno 1500€ ale uvedomte si ze jete kazdy den, cize podla mna tato ponuka sa neoplati, to co dostanete na stravne miniete a zostane vam minimalna slovenska mzda, este zalezi ci stahuju cestu z prace a do prace, to neviem ako to maju v podmienkach.

marvelovka
14. feb 2023

@domi235 ahoj,poradíš aj mne?

fruitys
2. máj 2023

Ahojte, máte niekto novú skúsenosť ohľadom tejto agentúry? Ponúkajú prácu - prípravu bagiet - na čerpacích staniciach v Nemecku, ale neviem, či sa tá ponuka oplatí. Chodí sa na turnusy 5/1, pracuje sa väčšinou 6 dní v týždni po 10h. V inzeráte pritom nie je uvedené všetko, po telefóne mi povedali, že náplň práce môže obsahovať aj iné veci, záleží aj od konkrétneho miesta, ako si to tam delia atď. Ak by ste niekto mali skúsenosti práve s touto pozíciou, potešilo by ma to. Nechcem urobiť hlúposť. Vďaka.

romanita1336
9. máj 2023

@fruitys tak isto by som rada vedela či sú v pohode alebo klamú a zavádzajú ako aj ostatné agentúry. Tiež by som rada vedela či aj plat sedí atď čo sa týka tejto ponuky ohľadom prípravy bagiet atď, kiež by tam niekto bol teraz a odpovedal ako to tam aktuálne je.

peter2522
26. máj 2023

Príprava bagiet pre čerpacie stanice v Nemecku. Veľmi spätne formulovany inzerat