Pracovná agentúra, ktorá poskytuje prácu v Anglicku

kk3
9. nov 2020

Ahojte🙂 Chcela som sa spýtať, či niekto mal skúsenosti s nejakou pracovnou agentúrou na Slovensku, ktorá ich len tak neokradla o peniaze, ako mnohé vedia. Najlepšie ak máte skúsenosti s nejakou, ktorá poskytovala prácu v Anglicku. Ďakujem 🙂

kristina284
9. nov 2020

@kk3 Ahoj, ja mám skúsenosti s mnoho pracovnými agentúrami na Slovensku, aj keď teda ja som chodila pracovať do Nemecka a do Rakúska. Určite ti túto voľbu neodporúčam, skús sa obrátiť radšej na anglické pracovné agentúry, poprípade sleduj inzercie práce s ubytovaním. Hlavne pozor na to, že brať peniaze za sprostredkovanie práce je nezákonné.. všetko sú to podvodníci, im za teba zaplatí spoločnosť ktorá si "kupuje" personál a oni sú tak nenažraní, že si vypýtajú okolo 500 eur ešte od teba za zmluvu v znení " poskytovanie poradenských služieb "

lenka2813
9. nov 2020

@kk3 suhlasim s prispevkom od kristiny... My sme boli pred niekolkymi rokmi cez slovensku "agenturu" v anglicku a presne tak to bolo... Bol to podvodnik, ktoremu sme zaplatili, spravil s nami "pohovor po anglicky cez telefon" a vraj sme mali potom zabezpecenu pracu... Vobec to tak nebolo, ani tam o nas nevedeli..este sme si sami museli vybavovat pohovor atd... Vsetko by sme zvladli aj bez nich.. Vlastne oni zhrabli len peniaze 😄nehovoriac o tom, ze nam akoze zabezpecili cloveka, ktory nas mal potom vozit z ubytovania do prace a po mesiaci sa bez slova vyparil 🐵ked sme ich s tym konfrontovali, tak sa zacali vyhovarat, ze oni s tym nemaju nic spolocne, no proste katastrofa... Tiez odporucam agentury priamo v anglicku a su bezplatne.

kk3
autor
10. nov 2020

Hej, počula som už od viacerych, že väčšina agentúr na Slovensku sú také. Takže preto som sa aj chcela opýtať, že či náhodou niekto tu nemá s nejakou skúsenosti. Najskôr som rozmýslala nad tým, že asi jednoduchšie to je cez tu agentúru odtiaľto, ale po tých recenziach sa mi to zdá nedôverčivé 😂 Našla som ale jednu, ktorá tiež poskytuje programy do zahraničia - Injoy, a na tú som nepočula ešte nejakú zlú recenziu. Lenže stále to je risk určite..😕

kristina284
10. nov 2020

@lenka2813 inak toto je sranda, že ani Rakúsku, Holandsku a v Nemecku sa agentúram neplatí... zjavne nie sú tak nenažraní ako naši, ktorím nestačí, že im zaplatí objednávateľ personálu.. 😁 ja keď som kontaktovala prvý krát agentúru v Rakúsku a opýtala som sa koľko im mám zaplatiť tak pani skoro zabehlo, že prečo by mal personál platiť, že to ešte nikdy nepočula..😀

kristina284
10. nov 2020

@kk3 pozrela som tú Injoy agentúru a bliká mi červená kontrolka už len keď vidím že sa označujú za " vzdelávacieho poradcu" a ako smelo vypisujú koľko u nich zaplatíš za rôzne služby..neriskovala by som, vyskúšaj radšej anglické agentúry. 🙂