Práca z domu, kde nie sú potrebné vstupné poplatky

olinecka53
28. máj 2024

Cauko ✌️
Neviete o niejakej práci na doma , kde nie je potrebné najprv zaplatiť ?

Ďakujem. ♥️

sisa_s
28. máj 2024

Niejakej?

sissy27
28. máj 2024

@olinecka53 keby existovala práca z domu vhodná pre teba tak ver, že už o nej dávno vieš... to, čo ty očakávaš a považuješ za prácu z domu, neexistuje...
Ale nech som fér - napíš, čo vieš robiť, bude sa ľahšie radiť.

anjelicek26
28. máj 2024

Tych zamestnani je v dnesnej dobe uz velmi vela, len vela ludi nechape, ze na to treba - vzdelanie, kompetencie a cas a nie je to nic, co sa da robit pomimo ci pri detoch ci v stadiu "nic neviem, ale potrebujem peniaze"

nicoletta98
28. máj 2024

Stovky veci môžeš robiť z domu.. len presne ako písala slečna vyššie … vzdelanie, čas aj v niektorých prípadoch investícia 🙂 väčšinou ti stačia dve z týchto troch veci

mirkam3
28. máj 2024

@olinecka53 tak schvalne: ja mám možnosť pracovať aj 100% z domu a budú za mna musieť nájsť nejakú náhradu keď pojdem na materskú - otázka je, čo vlastne vies ponúknuť? Ake máš vzdelanie, prax, kompetencie? Lebo tvoja otázka je len taký klasicky výkrik do tmy, ktorý tu vidíme pravidelne každý týždeň …

viestta
28. máj 2024

Cakam kedy niektora napise, ze hlada pracu z domu, ovlada AJ na B1, podvojne uctovnicstvo, ma skusenosti so SAP... Ale tak kvalifikovani ludia si pracu vedia najst aj bez MK... Ti co nemaju co ponuknut dufaju v zazrak.

melanta
29. máj 2024

@viestta to by bolo ako čakanie na Godota 😉

agi53
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jani18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz