Práca vo Fresh

13. jan 2022

Pracuje niektorá z Vás vo freshi? Ste spokojné? Nasla som tu starsiu diskusiu, ale samé negatíva tam boli. Ako je to teraz u tohto zamestnávateľa?

nnnuuunnn
13. jan 2022

Myslíš aj konkrétnu prevádzku?

zapalkazapalkova
13. jan 2022

Akú pozíciu? Na to svoje mínusy a možno aj plusy 😅

zuzkaa1991
13. jan 2022

Pridam sa ak nevadi.....tiez rozmýšľam skusit tam pracovať ak nič nenajdem

veronikag18
13. jan 2022

Ja pracujem vo Fresh plus čo Ťa zaujíma? Ja som spokojná. Predtým som pracovala v lidli a nedá sa to porovnať.

zuzkaa1991
14. jan 2022

@veronikag18 pracovna doba plat co vsetko mas na starosti?,😇

veronikag18
14. jan 2022

@zuzkaa1991 Plat sa dozvieš na pohovore resp. v inzeráte je uvedené a aj prac. doba. Neviem ci v každej prevadzke je rovnaká prác. doba. Ja som na pozícii predavačka takže na starosti mam pokladňu, vykladanie tovaru a kontrola záruk prideleného regalu, plus čo treba urobiť tak robím. Veľa vecí záleží od dohody v kolektíve.

zuzkaa1991
14. jan 2022

@veronikag18 cca plat jak sa pohybuje??nikdy som nerobila v tejto sfere robila som niekolko rokov na poste ;) pracovna doba je 8hod ci viac??-

zapalkazapalkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaa1991
14. jan 2022

@zapalkazapalkova ďakujem asi ziadnu prevádzku nenajdem pracovnu dobu inac?? Preto sa pytam kedze hladam si pomaterskej a potrebujem ako funguje skolka nema kto iny brat ju smeny sa pracuju tyzden rano týždeň poobede??

zapalkazapalkova
14. jan 2022

@zuzkaa1991 viem, že sa dá robiť aj 6h... Ale to sa musí vybaviť predom

nikka055
14. jan 2022

Ja,veľa zalezi na aku prevadzku sa dostaneš ...ja som bola spokojna

veronikag18
14. jan 2022

@zuzkaa1991 Nástupný plat 740 e v hrubom, prác. doba ako vyššie spomenuté alebo v obchodných centrách sú to 12 hod. smeny. Ja mam smeny hocijako. Nerobí sa týždeň ráno a týždeň poobede aspoň u nás nie. Treba sa spýtať či by vyhoveli, keďže nemáš s kým nechať dieťa.

zuzkaa1991
14. jan 2022

@veronikag18 ďakujem veľmi pekne za info...... cakam ako sa uchyti v skolke a potom obeham prevadzky planujem ak dovtedy nic ine nenajdem

veronikag18
14. jan 2022

@zuzkaa1991 Len treba rátať s tým, že môže byť často choré. Už keď má sople alebo trocha kašle do škôlky nesmie ísť. Musí zostať doma. Moja kolegyňa ma často choré dieťa a zmluvu jej pravdepodobne nepredlžia.

zuzkaa1991
15. jan 2022

@veronikag18 poznam to moja preto chodi od 2,5r. Takze je uz druhy rok minuly poltok vydrzala.ano az 4 dni v skolke 2 3 tyzdne doma....nejde len o soplik moja vzdy ma upchate dutiny tentokrát aj teploty cele vikendy mala takze som ju nechala cely december doma.tak uvidim ako vydrzi tento polrok zatial vydrzalaa týždeň 😊😁 preto som si nehľadálq.pracu kym som mala rodicak lenze skm uz bez prijmu tak hladam hoc co 😔 hlavne take ze ostane chora aby som.isla vtedy ak.muz vecer dojde z prace;) takze.ppznam to a preto je problém najst pracu kedze mamicky nechcu co chapem aj ich.....ale svokor.idr do dôchodku tak preto ma napadlo ist sa niekde do freshu popýtať kedze dost chvalia ze bude on s nou potom

veronikag18
15. jan 2022

@zuzkaa1991 áno ja chápem, tiež mam malého 3 roky, od septembra nastúpil do školky, no chodí ako chodí, teraz bol mesiac doma čo mal laryngitidu. Ja mám aspoň svokru na dôchodku lebo inak neviem si to predstaviť ako by som chodila do roboty. To by som viacej bola doma ako v robote. Ťažko je nájsť robotu a áno nechcú mamičky lebo vedia, že keď deti budú chore tak budú doma s nimi. No len účty sa samé nezaplatia. Je to ťažké no. Keď chceš večer tak len niekde dokladať tovar v Tescu alebo niekde....

zuzkaa1991
15. jan 2022

@veronikag18 uz beriem aj upratovanie ze aspon niečo....ved to ze ked nema kto byt s dieťaťom aby sme.mali na hypo a zakladne veci muz musi robit s nim.nemozem počítať kedze kazdy den robi 12tky este to ze svokor.sa rozhodol.ist na dôchodok tak aspoň on s malou bude kedze nie je narocna vie byt s nou.....ďakujem za info

vikykubik
13. jún 2022

@veronikag18 zajtra nastupujem úsek mliečne výrobky do mam očakávať chlad v poho nevadí mi inak asi dosť kontrolovať záruky atď dúfame že to zvládnem som zvedavá plná očakávania

nikka055
13. jún 2022

@vikykubik preberanie tovaru(klietky aj palety) zapisovanie zaruk ,kontrola zaruk, precenovanie...tak cely den chodis a kontrolujes potom vykladas a davas pozor na zaruky ,mliecne je hlavne o zarukach

deniskajakubko
9. sep 2022

@vikykubik ahoj, ako si prosím spokojná s prácou? Je pravda, že keď sa nepredá tovar, ktorému končí záruka, tak ho musíš zaplatiť Ty? Ja som našla inzerát do Fresh (mliečne vyrobky), chcela by som vyskúšať.

vikykubik
9. sep 2022

@deniskajakubko neplatíš nič iba ak neustriehnes a ostane ti tovar po záruke ten musíš zaplatiť kontrola záruk je podstatná každý deň a veľa iných veci

deniskajakubko
9. sep 2022

@vikykubik a platovo je ako? Ponúkajú teraz 850 eur v hrubom a k tej sume bude priratany príplatok za soboty, nedele a nadčas? Dodržiava sa pracovný čas, či musíš ostať dlhšie? Ty si v Eperii?

luxel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikykubik
11. sep 2022

@deniskajakubko čas sa dodržiava cca 15min dlhšie ale to až tak nevadí plat už vyšší nieje ako 850e podľa mňa už sú v tej sume aj víkendy

luxel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deniskajakubko
13. sep 2022

Ďakujem Vám za odpoveď dievčatá

lenka1989
26. sep 2023

Ahojte a čo praca na pozície vedúcej ?