Práca vo firme Jaguár

4. mar 2023

Ahojte. Tí, ktorí máte skúsenosti s prácou v jaguári, prosím Vás, oplatí sa tam vôbec poslať CV alebo sa na to radšej vykašľať. Je to naozaj také hrozné ako to všetci opisujú. Ďakujem.

torrente
5. mar 2023

Neoplatí. Inák vkuse naberajú. Keď niekto potrebuje len tak nutne byť zamestnaný tak vtedy je to dobré.

mimikarol
5. mar 2023

Vo výrobe záleží kde sa dostaneš a kto bude tvoj nadriadeny

torrente
5. mar 2023

Keď ma vyrazia z volkswagenu tak ma ajtak úrad práce capne do Jaguáru alebo Stellantisu. Nenechajú ma na podpore keď všade je nedostatok zamestnancov.

jeanejj
5. mar 2023

Manzel tam pracuje a zalezi kde sa dostanes. Kazda praca ma svoje plusy a minusy. Neplatia najhorsie no mohli by urcite lepsie. Maju celkom fajn benefity. Ved vyskusaj. Vzdy je skusobna doba a mozes odist. Zaciatky su urcite tazke ako vsade.

torrente
5. mar 2023

Mňa z tade vykopli lebo som nestíhal tempo. Tak medzi tými ôsmimi potvrdeniami čo som musel pozháňať kvôli daňovému tak bol medzi nimi aj Jaguár. Mňa obvykle do mesiaca vykopnú z firiem lebo nestíham normy, neplním kvóty, som pomalší proste ja sa neviem naháňať... Tak ja som už pracoval na západnom slovensku hádam všade. Tak sa ma môžete pýtať. Ja som tzv “halový turista” v ktorej hale som ešte nebol?