Práca virtuálnej asistentky

15. aug 2024

Ahojte ,veľa čítam o práci virtuálnej asistentky.Ako sa ňou môžem stať?? Ďakujem

eleanor2510
15. aug 2024

Musis si urobit kurz

autor
15. aug 2024

@eleanor2510 a kde sa robí taky kurz a koľko to stojí?

martinkatinka
15. aug 2024

Ja nepoznam nikoho, kto by to robil 😉 to je dalsi podvod....

maranco
15. aug 2024

Pozri si inzeráty https://www.jaspravim.sk/sluzby/obchodne/virtua... aké znalosti a skúsenosti ponúkajú a porozmýšľaj čo z toho ovládaš, alebo sa chceš naučiť aby si mohla ponúkať.

eleanor2510
15. aug 2024

Moja kamaratka si robila kurz, strasne z toho bola nadsena, preplatil jej to urad prace, a úprimne, su to 2 roky a ani si v tejto praci neskrtla... Fakt neviem, aky je po tom dopyt, ale bohvieaky asi nie

buberova
15. aug 2024

Tiež mám pocit že je násobne viac ľudí, ktorí chcú z domu 3 hodiny denne poklikať emaily ako tých, ktorí by reálne takúto asistentku potrebovali.

koniarova
15. aug 2024

To čo je za kravinu? Kto by toto potreboval?

tiika
15. aug 2024

Ja poznám babu, ktorá to robí. Ma dobrú angličtinu a vyzná sa v marketingu, nemá núdzu o zákazníkov.
Je dôležité, čo ponukas, ako to vieš predat, na tvojej vytrvalosti a šikovnosti, pretože tie začiatky môžu byt ťažké ako takmer pri všetkom.

koniarova
15. aug 2024

@tiika ale čo konkrétne robí?

veltraud
15. aug 2024

Netreba kurz na virtualnu asistentku 🙂 je to fajn pre firmy, ktore potrebuju vypomoc, ale nechcu/nemozu na to zamestnat full time interneho cloveka. VA moze robit zakladnu administrativu (evidencia faktur, rezervacia hotelov, leteniek, vyplnanie tabuliek, nahadzovanie popisu tovaru na eshope...), preklady, prezentacie, grafy, podklady, a aj "odbornejsie" ako priprava podkladov specifickych veci, spravovanie socialnych sieti vratane obsahu, tvorba a posielanie newslettrov...uctuju si od 5 po xy za hodinu. Mas vyhodu, ak si v niecom dobra. Treba k tomu sebadisciplinu, zodpovednost, dobry time management a idealne poznat ludi, ktorym svoje sluzby ponuknes, aspon na zaciatok. Nie, nie som VA 🙂

tiika
15. aug 2024

@koniarova kampane, web, ponuku, niečo take

bosorkabb
16. aug 2024

Poznám babu ktorá to robí. Ale začínala úplne na začiatku. Aj predtým robila z domu.
Momentálne má viac klientov. Ale všetkých pozná z predchádzajúcich prác.
Spravuje Facebook viacerým, robí prezentácie produktov. A podobne.