Práca v Union poisťovni

6. dec 2023

Máte niekto skúsenosti s prácou v union? Už skoro rok si hľadám prácu, no neúspešne. Vzdelanie mam sš- obchodná akadémia. Ozvali sa mi teraz v pondelok z unionu že by ma k 15.12. zamestnali na riadny pracovný pomer. Odrádza ma však naháňanie poistiek, že by som tých ľudí musela otravovať, akoby to bolo s plnením planov. Neviem sa rozhodnúť či to vziať.

sweet20
6. dec 2023

ja som prave preto sla inde. v akom meste si?

zuzubb007
6. dec 2023

Toto by som ja nerobila, radsej umyvat hajzle s prepacenim ako sa niekomu nonstop pchat do zadku

autor
6. dec 2023

@sweet20 Martin

sweet20
6. dec 2023

my mame skor vo firme opacny problem, ze mame toho strasne vela lebo mame projekty a tak firma hlada novych spolupracovnikov..

autor
6. dec 2023

@zuzubb007 ved toto. V dnešnej dobe si ľudia rozmyslia kam dajú peniaze. A pri predstave že mám niekomu zavolať s ponukou poistenia mi sťahuje žalúdok. Ale keď ja už chcem pracovať riadne na zmluvu, nie už len dohody. Aši pôjdem robiť fakt radšej predavačku do lidla

autor
6. dec 2023

@sweet20 také šťastie som zatiaľ nemala. Keby som aspoň tu angličtinu lepšie ovládala.

sweet20
6. dec 2023

mozes mi napisat a ti poviem o tom.. mozno by ta to ani nezaujimalo.. 🤷

sweet20
6. dec 2023

a co by si rada robila?

mondolina
6. dec 2023

a je to určite naháňanie poistiek? ja som robila na likvidácii poistných udalostí a bola som spokojná.

autor
6. dec 2023

@mondolina je to na pobočke, teda praca s klientami. Nové zmluvy, riešenie poistných udalostí, servis starých zákazníkov....

mondolina
6. dec 2023

Union je dobrý zamestnávateľ, veď keď budeš na pobočke nebudeš chodiť do terénu zháňať klientov.

sweet20
6. dec 2023

@mondolina ale musite oslovovat a "nutit" im veci ked su priamo pred vami. naroky sa zvysuju a plat stale klesa aby ste ponukali viac

autor
6. dec 2023

@mondolina chodiť za nimi nie. Ale telefonovať a oslavovať ich priamo na pobočke už áno. Mne ako klientovi v banke je to neprijemne. A plány nepustia.

liz_lemon
6. dec 2023

a co ti brani lepsie ovladat anglictinu?

mimirka32
6. dec 2023

Keby som bola skoro rok doma, brala by som hocico. Co mozes stratit tym, ze tu pracu vyskusas? Mas aj inu ponuku?