Práca v Reifeisen banke

macik34
31. jan 2018

Aky mate dojem z tejto banky? Pracuje tam niektora a ste spokojne? Mozem vediet ako sa to pohybuje platovo? Dik

bosorkabb
31. jan 2018

Ja som pracovala. Plat cca 500 netto. Stále sme museli obvolavat klientov, nukat produkty a ťahať ich na pobočku aby som ich donútila niečo zobrať. Ak sa ti nedarilo trebalo vysvetľovať prečo. Už nikdy viac.

alexatami
31. jan 2018

Ja som tiez robila a presne ako boorkabb pisala, obvolavat klientov, a pozyvat ich na pobocku a ponukat produkty a my sme este museli stat pred pobockou a tahat ludi dnu. Plat 500 v hrubom

deti95060810
31. jan 2018

@bosorkabb myslím, že to obťažovanie je aj v iných bankách....

macik34
autor
31. jan 2018

No to je ozaj malo. Rozmyslam, ci vobec pojdem na pohovor..a celkovo prostredie , praca? Stat pred pobockou???

bosorkabb
31. jan 2018

@deti95060810 tak áno, preto už v banke robiť nechcem. Prostredie záleží od šéfa. A áno aj my sme stáli pred pobočkou a ťahali ľudí dnu.

mariahodzova
31. jan 2018

Jezisi ze 500€!!!!!v banke?! Kokos to je jaký smiešny peniaz😱😱😱

comedywoman
31. jan 2018

Upratovačka ma viac

adamkokubik
31. jan 2018

pred 7 rokmi som pracovala v SLSP, situácia obdobná: telefonovanie, núkanie produktov pri každej príležitosti, neustále školenia pre zlepšenie predaja...skúsenosť vynikajúca, ale moja šálka kávy to veru nebola. Záleží však od každého individuálne, od uhla pohľadu, priorít...moja známa je s touto prácou veľmi spokojná

bosorkabb
31. jan 2018

@mariahodzova moja mama je predavačka a mala viac.

mariahodzova
31. jan 2018

@bosorkabb som si naozaj doteraz myslela ze praca v banke je lukrativna;););)

deti95060810
31. jan 2018

@mariahodzova ja tak isto... ako všade platy nahor tam asi ťahá manažment....😉🙄

katlenad
31. jan 2018

Sestra tam robila. Usla po mesiaci. Nakolko to bola pobocka v obchodnom centre musela doslova nahanat ludi a lakat ich do banky. Obvolavat klientov. No nie je to pre kazdeho. Tiez som myslela ze praca v banke je o inom. To uz mozete predavat aj Herbalife

bosorkabb
31. jan 2018

@mariahodzova to už dávno nie. V tescu sa mám lepšie ako v banke. Divné ale je to tak.

ivamraz
29. jún 2018

@macik34 Sama som tam nepracovala, ale kamarátka tam robí a páči sa jej tam. Už asi po štyroch mesiacoch ju povýšili a stále jej dvíhajú plat, ale koľko presne má to teda neviem. Určite sa to ale odvíja od konkrétnej pozície, rovnako ako náplň práce. Skús mrknúť na ich hodnotenie na https://www.ekariera.sk/ 🙂 Môžeš si tam prečítať aj nejaké recenzie priamo od zamestnancov.