Práca v Rakúsku ako chyžná

maruska24
13. nov 2013

Má niekto skúsenosť s takouto prácou v Rakúsku? Na nete som našla niekoľko ponúk, všetko je nejaký sprostredkovateľ takejto práce, alebo neznáma agentúra. Známa to robila pred xy rokmi za pekný peniaz, prezliekala periny v hoteli a doplňala šampony do kúpelne. táto známa však už žije na inom kontinente, nemám žiaden kontakt ako sa k tomu dostala. Preto ma zaujíma či má niekto osobnú skúsenosť.

tenerifka
13. nov 2013

@maruska24 Osobnu skusenost nemam, ale najlepsie je najst si na internete kontakty na hotely/penziony a cez email poslat v NJ zivotopis so ziadostou o pracu, nespoliehala by som sa na ziadne agentury ale kontaktovala priamo ubytovacie zariadenia

lauraa
13. nov 2013

@maruska24 podla toho o ake agentury sa jedna.slovenske a chcu peniaze za sprostredkovanie? Od takych ruky prec.... Ja vsak vela rakuskych a tie mozes skusit. Alebo vybrat si ob last a ist priamo na stranky uradu prace (AMS.AT jobroom)...tam najdes tiez dost ponuk len velmi rychlo sezona zacala....

luslus
19. nov 2013

ahojte, hľadám si prácu vo Viedni alebo blízkom okolí (opatrovanie detí, upratovanie, práca v sklade....). Nemčinu neovládal ale učím sa. Ak by ste niektorá o niečom vedela, dajte mi vedieť. Ďakujem

tamara2209
2. nov 2014

Ahoj hladam pracu v tirolsku. Nebie niekto o niecom?