Práca v Prima banke

mama4444
19. apr 2023

Dobry den.
Je tu nejaka pani ktora pracovala ci pracuje v primabanke a rada mi zodpovie pravdivo par otazok ? Dakujem

huxy
19. apr 2023

Ja som pracovala cca pred 5timi rokmi. Osobne mám veľmi zlú skúsenosť. Čiže by som si to veľmi dobre rozmyslela na tvojom mieste. Na pobočke kde som pracovala, je neskutočne veľká fluktuáciu zamestnancov. Držia sa tam jedine 3 zamestnankyne, ktoré tam pracujú ešte od čias, keď to bola prvá komunálna banka. Ostatní sa tam menia skoro každý rok (keďže zmluvu podpisujú na rok).

mama4444
autor
19. apr 2023

@huxy ss mozem ? 🙂

melanta
19. apr 2023

Osobnú skúsenosť s prácou nemám. Ale ako headhunter napíšem názor, že zo slovenského bankového trhu je to najhoršia voľba. Možno najvyššia fluktuácia, najnižšie základné mzdy, zrejme najnižšie variabilné zložky. Ako jediná banka ešte stále majú zmluvu na preplatenie školení ak človek odíde skôr ako po roku a reálne to aj od ľudí vymáhajú, aj súdnou cestou. A z pohľadu manažérov (pobočková sieť, centrála), je to podľa mňa veľmi slabá banka. Ak bankovníctvo, odporúčala by som inú cestu ako Prima banku.

t1nusa
19. apr 2023

@mama4444 ja som pracovala v kontaktnom centre Prima banky, nie priamo v pobočke ☺️