Práca v Poštovej banke

blahowoman
1. aug 2014

Ahojte maminy. Moj syn mi od Septembra nastupuje do skolky a ja si aktívne hladam prácu. Zrovna dnes som po telefóne absolvovala prvý pohovor do Poštovej banky. Pracovala niektorá z Vás v tejto banke? Je to v pohode praca? Kolko sa tam asi zaraba a pod? Dakujem

zipsy
5. nov 2014

ahoj, pisem uz asi neskoro 🙂 ale ja som takyto telefonicky pohovor absolvala akurat vcera 🙂 tak tiez mam podobne otazky 😉

misstka
6. nov 2014

@zipsy a na akú pozíciu to bolo?normálne do poštovej banky alebo na poštu na pozíciu tuším tých mobilných poradcov čo sú na poštách? ak na pobočku,myslím že práca ako v každej banke,plat asi nie vysoký základný plus odmeny podľa výkonnosti. teba skúsiť,uvidíš ako sa ti bude páčiť a dariť.
pri tých mobilných poradcoch by som to tak ružovo nevidela, tam si človek musí zháňať klientov hlavne sám a ak mu to dobre nejde,dlho sa tm neohreje,na miesta tých mobilných poradcov sú inzeráty na profesii stále dookola-tušim to nazývajú aj bankár na pošte alebo také niečo.

zipsy
12. máj 2015

@misstka nevyskocilo mi upozornenie, ze mi pises :( bolo to normalne na pobocku banky, ako klientsky pracovnik, resp. hlavna pokladna.... na pohovor ma nakoniec neprijali, mozno aj preto, ze som bola prave pocas telefonatu total chora - zachripnuta, soplava...tak som musela zniet otrasne 🙂

iltango
29. sep 2016

Dobrý deň,
bola som pozvaná na osobný pohovor do Poštovej Banky a pravdupovediac som s toho dosť nervózna keďže neviem o aké otázky sa jedná.
Vedel by mi niekto poradiť čo ma tam asi čaká? a na čo sa treba dôkladne pripraviť na pozíciu Klientského poradcu? Vopred vám ďakujem 😒

lubicapsejova
29. sep 2016

@blahowoman
Zdravím. Ja som tie pohovory absolvovala pred tromi mesiacmi, ale nič z toho nebolo, napísali mi, že vybrali iné záujemkyne, ale stále dokola vidím na profesii tie isté inzeráty. Dopočula som sa z kruhov blízkych tejto banke, že zamestnanci po 40-tke, ako som ja, už nie sú pre nich zaujímaví. ☹

blahowoman
autor
29. sep 2016

Ja sa dostala do konca,ostali sme 3 z 19 ludi. Ani jednej sa neozvali len napisali e-mail. Nakoniec som rada,ze ma tam nevzali.

iltango
30. sep 2016

Ahojte ďakujem vám za vaše reakcie neviem vôbec zatiaľ posúdiť aké preferencie budú požadované a do akého veku sme pre nich vhodný uchádzači.
Bola si na ten pohovor pripravená? Čo všetko ťa tam čakalo bolo to náročné?
ďakujem 🙂

nikoll124
18. nov 2016

Ahojte. Je tu niekto kto pracoval alebo pracuje V poštovej banke ako klientský pracovník? Čo odnáša táto práca pozitíva negatíva? Platové ohodnotenie. Vopred ďakujem

ibrunova
18. nov 2016

@iltango sestru moju vzali, akurát od 1.12 nastupuje..

jullietka
18. nov 2016

Ja som tam bola na osobnom pohovore. Osobný pohovor prebiehal v skupine, skupinové otázky, vypisovali sme asi 6 papierov s logickými otázkami a osobnostnými otázkami. Hrali sme sa na obchodníkov, potom ako by sme si rozvhrli den a pod. Tento pohovor trval 4,5 hodiny. Vybrali z 12 ludi 2 a ja medzi nimi. Myslim si že parada . Potom ďalšiu hodinu som bola sama aj s personalistami. Otázky typu čo by ste zlepsili ako sa hodnotíte ako hodnotíte ostatných .... Potom že ozveme sa. Volali mi a povedali mi že niesom dostatočne dravá na pozíciu pokladníčky v Poštovej banky 🙂 to mi stačilo. A som rada že tam niesom .... bolo to pred 2 rokmi a ponuka je stále aktuálna ... pohovor ako keby som chcela pracovať v Národnej banke Slovenska.

jullietka
18. nov 2016

@jullietka A to mám 22 rokov čiže si myslím že vek vôbec nehrá rolu ...

nikoll124
18. nov 2016

@ibrunova na akú pobočku nastupuje?

nikoll124
18. nov 2016

A niekto nejaké konkrétne skúsenosti S prácou na tejto pobočke?

ibrunova
18. nov 2016

To tu nejdem písať 🙂

nikoll124
20. nov 2016

@ibrunova môžte mi napísať do mailu? nikoll.takacs@gmail.com. Ďakujem

rainee
11. feb 2021

Ja som pracovala davnejsie v PB na centrále, ale na vyššej asistentskej pozicii, nebolo to zle. Fix 9-15h taky polokomunizmus, rôzne bankové pravidlá a otravné smernice, nie každému to vyhovuje. Platy tiež pomerne biedne. Nuž bankový sektor.