Práca v pokladni Kaufland

kacka184
2. okt 2022

Ahojte da sa zvládnuť praca v pokladni nastupujem od bud týždna a mám taký stres 🙄 mám sa naučiť kódy pečiva a zeleniny a ja si to všetko nedokážem zapamätať 🙊

nely1704
2. okt 2022

@kacka184 ved si napíš ťahák... určite sa dá zvládnuť

gabika8855
2. okt 2022

@kacka184 na zaciatku som mala tie najpouzivanejsie napisane na papieri kolegyne mi ich nadiktovali niektore som vyhladavala v pokladni casom ssom sa ich automaticky naucila naspamät....hlavne klud zvladnes to

wewuliatko174
2. okt 2022

@kacka184 Držim palce,niečo nové stresy bývajú aspoň ja som taká kým sa otukam a zvyknem si na niečo nové.Mozem sa spýtať mimo tému ako sa robieva v Kauflande v akom čase,na dáke zmeny a podobne?a platovo je to ako ak sa smiem spýtať.Kludne odpiš do súkromnej spravy

nnnuuunnn
2. okt 2022

@kacka184 máš tie kódy popredu? Je ich veľa?

lienka353535
2. okt 2022

@kacka184 ja som si ich napísala na papier a nalepila na pokladňu alebo do takého zošita s fotkou pečiva alebo čohokoľvek čo bolo na kód ..a už som si to len vybrala rýchlo našla a bolo .to sa ti postupne uloží do hlavy 😀 inak mám vyššie vzdelanie ale práca za pokladňou v bille má mega bavila ,ešte keď bol super kolektív kolegýň tak to bola super robotka..aj keď Kaufland je o inom tam je to nepretržite pomaly 😀 veľa ľudí ,tam by som osobne nešla asi🙂

mandarinka555
2. okt 2022

@kacka184 Tie fotky pečťiva s kódom máš aj priamo v kase nahodené, len ťukneš artikel a pohľadáš....

kacka184
autor
2. okt 2022

@nely1704 je ich toľko že na ťahák by sa to asi nezmestilo 🙊

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michmich
2. okt 2022

@kacka184 teraz mi tam nastupila 19 rocna dcera na brigadu. Vravi, ze je to v pohode. Kody sa neucila naspamäť, vie si to tam vyhladat. Je v hlavnej pokladni. Drzim palce, hlavne sa nestresuj dopredu zbytocne.

lacoste8
2. okt 2022

@kacka184 Jasne ze to zvladnes robim tam uz 3 roky a som spokojna, casom to dostanes do hlavy a uz to bude pre teba rutina, a vsetky kody nebudes vediet aj tak, zapamatas si len tie najpouzivanejsie ako napr. rozky, ktore nebudes vediet vyhladas si podla obrazku😀, tak bud v klude

kacka184
autor
2. okt 2022

@gabika8855 ďakujem za podporu tie začiatky sú ťažké začínať niečo nové a ja som taký stresak 😏

kacka184
autor
2. okt 2022

@nnnuuunnn áno mám je ich veru dosť

kacka184
autor
2. okt 2022

@michmich to fakt sa nemusela učiť mne dali papiere a že do nástupu sa to naučte 🙈

merlinja
2. okt 2022

robila som ako brigádu počas VŠ, to dáš ľavou zadnou. veď sú tam také kartičky s obrázkami pečiva, tuším aj ovocia a zeleniny aj s kódmi.

elanor
2. okt 2022

@kacka184 nemusis nutne vediet kody. Je tam kolonka pecivo - slane, sladke, chleba, nato si tuknes, rozkliknu sa ti vsetky druhy, s nazvami a obrazkami jak to vypada. A tuknes na ten co sa najviac podoba, alebo sa slusne zakaznika opytas, co za chleba to ma(nazov). Oni inak s oblubou si nazvy nepamataju, ale diktuju ceny, tie tam ale nevidno. Tak je vzdy komedia 😀 pripadne sa opytas kolegynky od vedla v pokladni, alebo si zavolas telefonom kocku ci chlapika z infa, ked by ozaj si nevedela. Zato ta nikto zastreli, ani ta nezozerie, neboj.
Zelenina to iste, vsetko su tam nazvy a obrazky (tie ktore su na kusy, nie na vahu).
Takze klidek, pohodicka, no panic, no Titanic 😉

babydesire
2. okt 2022

@kacka184 no ano aj nie..ja som sa z pokladni dostala na plichu a nevedela som si to vynachvalit.. (uz tam nepracujem ,som odisla do inej roboty a kazdy den to lutujem). Snazim sa dostat spat,ale nieje to jednoduche. Na 6hod uvazok nie, to nas neuzivy a 8micky neberu ☹ Na pokladnu bych ale nesla ani za 2nasobny plat...kody nieje nic proti niekolkohodinovemu statiu na nohach na mieste, cik len s povolenim, dodrziavanie scanov (zlozite, pochopis to postupne), a zarucujem ti jebnutych zakaznikov ktory cakaju nato az budu moct zvozit bud pracovnikov pri pultoch (ked je vela ludi a su dlhe rady), a potom su to pokladnicky a infacky,,vsetko sa naucis na vsetko sa pripravis ale na toto nikdy !!! A stymi kodami si nerob stsrosti ,,staci ti kacko chlieb, rozok, a tri druhy kaiserok ostatne dohladas. Ovocie a zelenina podobne...ostatne ti ukazu ,ide to rychlo

kacka184
autor
2. okt 2022

@babydesire vraveli že scany musia byť určitý počet za min.a keď ich toľko nebude tak čo sťahujú z platu?

babydesire
2. okt 2022

@kacka184 ale nie, iba bu bu bu..ale ak sa to nezlepsi - pocula som o pripadoch kedy v skusobnej prepustili pokladnicky, lebo mali slabe scany,,ale vacsina to da - starsie i mladsie, chalani i baby 🙂 Zalezi aj ake budes mat veduce.

michmich
3. okt 2022

@kacka184 fakt nie. Ma tam karticky pri pokladni s fotkami a v tom hlada. Len si porobila fotky peciva s nazvami sama aby vedela rozoznat pecivo a rychlejsie to nájsť. Ona ma fajn kolegyne, pomozu, pochvalia 😊 Tak potom nie je z toho tak v strese. Najviac zalezi od toho podla mna.

kacka184
autor
4. okt 2022

@babydesire včera som mala školenie a testy nám dávali dnes už k pokladni,ach dúfam že to nejako dám😏ja som taký stresak hrozna povaha všetko si tak,,beriem "ešte vravela tá baba čo dávala tie testy že tie kódy treba vedieť vraj riaditeľ normálne skúša zamestnancov či to vedia na nástenke sú vyvesené kto ma koľko scenov 🙄

kacka184
autor
4. okt 2022

@michmich tak to ma dcéra super že jej kolegine pomôžu veľmi záleží aj od kolektívu

babydesire
6. okt 2022

@kacka184 školenie ? Testy ? Fiiha...mna v prve dni postavili do pokladne k pokladnicke a najprv som ju sledovala, potom pod jej dohladom skusala sama a nakoniec sama uz. Testy...len LIN-i. To myslis? Pokial ide o kody, tam z toho taku vedu nerobili..scany ano tiez sme ich mali na nastenke..neboj prvy mesiac ta za slaby scan nebudu buzerovat

kacka184
autor
11. okt 2022

@babydesire áno liny a testy, no tak hodinku som bola cca pri jednej babe čo som ju sledovala a potom už sama na pokladni dnes som bola 3den a ma zdžubali že mám malo scanov🙊