Práca v Pepcu

heveri35
5. sep 2022

Ahojte ,robíte niektorá v pepcu? Ako sa tam pracuje,koľko dní v týždni. A v čistom sa dá koľko zarobiť ako predavačka a koľko Ako vedúca zmeny? Aký je rozdiel v náplní práce. Proste všetko čo sa oplatí vedieť 🙂. Ďakujem za odpovede.

mec321
5. sep 2022

@heveri35 predavac pokladnik je zaklad 825€. a neviem ako to je s premiami. ale urcite to je provizny system cize musis ty nieco splnit aby si dostala viac… myslim, ze ked clovek nezaraba aspon 900-950€ mesacne tak to na dnesnu dobu je bieda

heveri35
autor
6. sep 2022

@mec321 a nevieš koľko dní sa robí v mesiaci, a ci 12 tky?

mec321
6. sep 2022

@heveri35 a veduci ma cosi vyse, ale ma omnoho viac starosti.. no asi zalezi aky uväzok zoberes, myslim ze normalne 5 dni a podla dohody ktora pojde aj cez vikendy mali by sa striedat.. alebo kratky dlhy tyzden a dvanastky, to uz neviem mozno to ma kazda predajna inak treba sa ich popytat..

denjelka
11. sep 2022

@heveri35 plat závisí od toho v akom meste budeš pracovať.U nás má predavačka 650€ v čistom, vedúca smeny 700€ v čistom. Bonusy sú vtedy ak sa splnia mesačné plány, ktoré ma taktiež každá predajňa iné. Pracuje sa 40-48 hodín týždenne, smeny sú väčšinou celodenné tj 11 až 12 hodín. Čo sa týka práce, závisí aká je predajňa, či vysoko alebo nízko obratová. Fyzicky je to náročná práca, najmä chrbát dostáva riadne zabrať.

anitramanitram
25. sep 2022

@denjelka prosím Vás potrebujem viac informácií,keď vás môžem pekne poprosiť, aká je pravda o politike vedenia? Snažia sa o úspešnych pracovníkov,za podpory a pochváli alebo naopak,ako som sa žiaľ niekde dočítala že nechcú šikovných ľudí,lebo sa vraj boja o svoje miesto a uprednostňujú tak radšej priemernych bez názoru a napadu? Zaujíma ma taktiež platovo,inzerát je písaný na 965€ brutto mesačne,ale nevidím v popise príplatky za víkend? Je to ako samozrejmosť zahrnutá v danej sume? alebo to len nenapísali a je to ešte možná pohyblivá zložka? Dakujem