Práca v Panta Rhei

malybubak
16. apr 2018

Ahojte, sestra ma možnosť ísť robiť do PantaRhei do Ba, pracovali ste tam niekto?
Neviete ako to tam chodi? Co sa tyka knih, je knihomol, len nevieme do akej miery tuto svoju zalubu bude vediet aj vyuzit v tej praci 🙂
A ako je to platovo? Lebo na tom prvom stretnuti jej povedali ze jej to upresnia na dalson stretnuti, ale ze su tam rozne motivacne odmeny, nejake bonusy atd.
Tak ak mate skusenosti niekto, cakame🙂
A ewste, je to moc fyzicky narocne? Je jasne, ze bude asi musiet vykladat knihy a obcas asi preniest nejaku tu kraabicu, len ma obcas bolesti chrbta, ci to nebude moc.

williamska1
17. apr 2018

pohovor slúži na to, že sa aj ona môže spýtať budúceho zamestnávateľa čo ako bude a čo má od toho očakávať, nech ide na ten druhý pohovor a tam jej povedia. to, že tam pôjde neznamená, že to musí automaticky zobrať 🙂

edn
17. apr 2018

platovo to je velmi mizerne.. je tam minimalna mzda a akoze nejake odmeny, ktore su zriedkave alebo nizke.. samozrejme, ze knihy bude roznasat skoro cely den..alebo premiestnovat atd.. ale hlavne bude stale na nohach.. bud pri pokladni, alebo pri regaloch..je to zaujimava praca ked ma clovek rad knihy, ale platovo je to horor..este nieco??

zuzikak
17. apr 2018

nic v zlom ale na plat sa musi spytat priamo na pohovore. Prinajhorsom moze skusit priamo pracu a ked sa jej nebude pacit odide - na to je skusobna doba. Niekto ti napise, ze o nicom a jej sa zrovna zapaci. Ked ma rada knihy, je to bonus lebo ma k nim vztah ale silno, silno pochybujem, ze bude mat cas co i len casak citat 🙂 To je to iste ako ked prides robit do cukrarne - mas moznost jest zakusky ? 🙂

ostap
17. apr 2018

Ja som tam bola pred 6 rokmi (nastastie len mesiac🙂). Minimalna mzda,knihy len cely den prenasas,nacenujes, doplnas a utieras medzi nimi prach,nikoho nezaujima,ci ich mas rad. Sediet sa nesmie. Pracuje sa na 12ky kratky/dlhy tyzden,v praci musis byt skor a po praci sa este upratuje. Za mna nikdy viac, nemas cas vobec na nic a co zarobis, precestujes a prejes,lebo nemas kedy doma si uvarit. Ale ved nech sa popyta na druhom kole, mozno sa nieco zmenilo...

mnauu1
20. apr 2018

Bola som na pohovore v roku 2016 a vtedy mi ponúkli 400 eur v hrubom + 2x4 eurove gastráče za zmenu. V podstate vtedy minimálna mzda. O odmenách radšej ani nič nehovorili. Je to nehorázne málo. A tiež len krátky a dlhý týždeň s tým, že prísť skôr a večer upratovať. Jasné, že som to odmietla. Ved tá vedúca pobočky môže mať chudera tak max 600 v čistom.

luciamuzlaiova
11. nov 2018

Ahojte. Pracuje niekto aktuálne v Panta rhei ? Ale nie vo veľkom kníhkupectve ale v jednom z tých menších ? 😇