Práca v OVB Allfinanc

zazalienkas
21. jún 2017

Dobrý deň/Ahojte.....máte niekto skúsenosť s prácou v OVB Allfinanc? Mám totiž možnosť sa tam zamestnať. Som ešte na RD tak neviem či sa to bude dať s malou skĺbiť keďže okrem priateľa ju nemám s kým nechať. Ďakujem za všetky odpovede a pekný deň prajem

evittam
21. jún 2017

@zazalienkas "Agenti s teplou vodou".....

zazalienkas
autor
21. jún 2017

@evittam čo to znamená?

evittam
21. jún 2017

@zazalienkas Nevies? A co ti vlastne povedali?
No budes "financny poradca"- ako to oni volaju. V skratke-otravovat rodinu,blizkych, kamarátov,susedov, cudzích ludi aby si zalozili nejaku poistku a podobne a ty z toho budes mat proviziu.

jaruska6
21. jún 2017

@evittam Presne tak,keď sa minú tvoja rodina,známi.... skončí sa aj tvoja praca😠

because
21. jún 2017

Pozri si dokument na YouTube,tusim pod názvom OJB....a dozvies sa čo je asi OVB....😉

mata128
21. jún 2017

@zazalienkas ked ti poistku alebo uzavretu zmluvu do dvoch rokov klient zrusi,musis vratit proviziu....robi to tu kamaratka,teda uz byvala....lebo bola tak otravna a doterna,ze snad vsetci z okolia s nou radsej blizsie kontakty rozviazali.....maju rozne seminare,skolenia,v preklade "vymyvanie mozgov"....jedna kamaratka na to prisla vcas,skoncila s tym....dalsie dve mali strasne vidiny zarobkov a uz su same v minuse....lebo ty dostanes proviziu,ale v podstate dva roky nevies,ci tie peniaze mas alebo nemas....ak mas vela volneho casu,radsej chod vykladat tovar alebo nieco,ale budes vediet,ze ked si tie peniazky zarobis,tak uz su tvoje a nebudes och nikomu vracat

zazalienkas
autor
21. jún 2017

@mata128 rada by som šla no mám dieťa, s ktorým musím byť lebo ju nemám pri kom nechať a nočné si nemôžem dovoliť aby som s ňou cez deň mohla fungovať.......och no som na vážkach teraz

misinka26
21. jún 2017

@zazalienkas po prve to nie je zamestnanie, robi sa na zivnost/licenciu... zacinas na portfoliu vlastnych klientov/znamych... ponukas bankove a poistne sluzby... to len aby si vedela do coho ides... vobec ti nic o tom co budes robit nik nepovedal??

zazalienkas
autor
21. jún 2017

@misinka26 o licencii ci zivnosti nebola vôbec reč......zajtra mam stretko tak uvidime

elizita
21. jún 2017

Existuje este niekto kto nevie co je ovn, partners group, fincentrum a pod? Ja zasnem...

mata128
21. jún 2017

@zazalienkas zivnost zacnu vyzadovat o chvilu,to iste bolo aj u kamosiek....@misinka26 ti dobre vravi

zazalienkas
autor
21. jún 2017

@elizita ja som sa nikdy o takéto veci nezaujímala preto sa radšej spýtam

Chcela som hlavne vedieť osobné skúsenosti nie typu kamoška mi povedala

zazalienkas
autor
21. jún 2017

Keby mám možnosť ísť pracovať čo i len na čiastočný úväzok idem neváham ale nemôžem keďže nemám pri kom nechať malú a na opatrovateľku nemám už vôbec.........ak viete o nejakej práci, ktorá sa dá vykonávať z domu resp sa dá časovo prispôsobovať kľudne mi dajte tip budem robiť hocičo len nie katalógový predaj kozmetiky......ďakujem

emilia25
21. jún 2017

To skor by som sla do realit.predsa len clovek ma tam vecsiu istotu ze tu hypo budu platit pokial nechcu byt pod mostom.a tiez isto maju proviziu aj z predaja aj z hypo.

emilia25
21. jún 2017

Ja som si ako tiper v tej spolocnosti refinancovala hypo a dala som detom a mne poistku.za seba som dostala proviziu 150eur.a tym to aj skoncilo.

zazalienkas
autor
21. jún 2017

@emilia25 no len makléry potrebujú vodičák a auto a to ja nemám bohužiaľ

petah82
22. jún 2017

@zazalienkas pisu ti spravne. budes poistovak. tvoj plat bude cisto o provizii kolko predas. ked nemas auto, budes telefonovat a pozyvat si ich do kancelarie. alebo tu pracu mat nebudes... myslis, ze ich to zaujima ako ziskas klientov? tato firma je plna podvodnikov... pracovala som vo velkej poistovni a pribehy co som pocuvala o OVB boli velmi smutne. a tato firma je na SK uz 20 rokov, najdes kopec nespokojnych byvalych pracovnikov aj klientov s poistkami o nicom .... navyse poistovaci trh alebo uz hocijaky financny je uz brutalne presyteny, kazdy klient uz nieco ma a navyse ma poradcu. musis byt riadny bezchrbtak, aby si zrusila co ma a predala mu nove produkty.

emilia25
22. jún 2017

@zazalienkas aj v tomto tie baby behaju z inych miest.ja ked som toto vybavovala s babami tak sme mali stretko aj v inom meste ako v nasom a ta hlavna co robila pre nich druha sa zaucala tak bola zas z ineho mesta.tak sme spravili taky kompromis.

emilia25
22. jún 2017

@zazalienkas inac ja som si tiez cez rp chcela robit vselico.dokonca ma jeden oslovil na vyrobky lr no najprv som si kupila za 50eur balicek a kedze ma doma prehovarali tak ani ten balicek som uz nezobrala.naozaj ked chces pracovat tak aj tovar vykladat teraz cez prazdniny beru vsade.u mna tiez kolko razy pozeram profesiu carieru na pracovne ponuky lenze ked poberam aj v cr doplatok asi by som on prisla teda urcite co mi pani na urade hovorili v cr.tak este pockam rok aj co si ked mi v cr skonci a budem intezivne hladat uz robotu aby aj po skonceni rp v sk mala pracu.

mata128
22. jún 2017

@zazalienkas ked chces vediet osobne skusenosti,hor sa do toho.....ja som ti napisala pribehy z okolia,velmi blizkeho....vies,ono niektore sa hanbia povedat,na co sa dali a ako sa nechali odzubat.....mam kolegynu,robime spolu 9rokov....jej sestra toto robila,ospevovala,ako je to super,lebo sa fyzicky nenarobi a podobne nezmysly.....no bolo to take super,ze jej domov prisla vyzva na exekuciu a vyse 2000€, kedze provizie sa minuli a po zruseni zmluv po istom case ich uz nemala z coho vratit....takze taka super praca je to....ale isto ta tu nechce nikto odhovarat,vyskusaj a uvidis....

mariankaa
22. jún 2017

Jeden môj blízky rodinný príslušník robil v tejto firme a poviem Ti, zničilo mu to zdravie.

juliet86
22. jún 2017

@zazalienkas nechod do toho.nenechaj si vymyt mozog. Olutujes. Kukni si ten dikument.radsej chod niekomu upratovat strazit dieta pec torty hocico

because
22. jún 2017

Autorka mi stále pripada,že silou mocou to chce ísť robiť a nejako neverí negatívnym názorom.
Vážená autorka,len tak zo záujmu,klikla ste si na ten dokument?ak áno tak čo na neho hovoríte?
Mňa tak raz oklamali, hľadala som si prácupo škole, našla inzerát na prácu v kancelárii,dotrepala som sa tam 40 km ,a boli to OVB.
Po 2 utrpnych hodinách ,,školení,, som sa ich už s nervami opýtala,prečo podali klamlivy inzerát na prácu,tak mi ten týpek povedal,že ak by inzerát uviedol pod pravym názov a pravou prác.naplnou tak by mu prišlo moooozno Max. 20 CV,takto mu prišlo vyse 300CV.
Takže toto je úroveň OVB,a toto už bolo 8 rokov dozadu.

zuzik307
22. jún 2017

@because autorka podla mna nema ani ponatia, co za "praca" sa jej nuka...

mischelin89
22. jún 2017

@zazalienkas zalezi na koho natrafis, su klamari a aj poctivi ludia, ako vsade.

To, ze mnohi klamu uz v inzeratoch, je holy fakt. Co uz vela napovie. Aj nazov firmy z nich musis tahat ako z chlpatej deky.

Musis ist ako SZCO, nie je tam moznost zamestnaneckeho pomeru.

Moja skusenost - cerstvych osemnast, tri mesiace pred maturitou som hladala pracu, super inzerat na ekonomicku poziciu, obchodovanie na burze...dojdem na pohovor, o boze, budem obchodovat s diamantmi...este dodnes si pamatam, ako spoluziaci boli zhrceni okolo mna v triede, ked som im o tom rozpravala, lebo ved praca bola vtedy cosi ze waw...a v kancli...a s diamantami :D

Nuz....mladucka som bola. Aj som.zacala robit, hlavne na rodine, lebo moji kamarati prijem nemali a potom som zacala aj cudzich oslovovat a bolo to neprijemne....asi po pol roku som skoncila, lebo na mna uzatvarali podvodne zmluvy na tajno a podobne.

Neskor som sa k tomu este vratila, do ineho timu, kde boli fajn ludia...ale bohuzial...je to biznis...vzdy to bude o tom, ze zarobis na zivotnych poistkach aa hypotekach, cize.prirodzene cloveku podsuvas veci, co su najlepsie zaplatene...ale to je vec kazdej banky, poistovne, fin. institucie...

Aj som znova skoncila, nemam na to obvolavat ludi, ponukat im, jemne zavadzat pri hladani kolegov. Navyse som ludi nevedela tlacit do zmluv, o ktorych som si myslela, ze im ich netreba...ja mam v povahe pomahat a nevedela som sa stotoznit. Nehovoriac o tom, ze som popritom musela mat tpp, aby som mohla platit skolenia :D teraz po desiatich rokoch si poviem, ze ciste psycho.

Ale kolega, ktoreho som priviedla do firmy, to robi dodnes a dari sa mu. Niekomu sadne, niekomu nie. Ale tie hory doly co ti tam naslubuju a velke peniaze, ma jeden z tisica, jedna polovica vyzije z platu a druha je permanentne v minuse 🙂

A na margo tvojho vyjadrenia 'mam moznost sa tam zamestnat' ....chod na ulicu a dobre sa okolo seba obzri....kazdy jeden clovek nad 18 rokov, co vidis, ma rovnaku moznost, oni nepreberaju, nemozu si to dovolit, vezmu hocikoho. A to je aj dovod, preco maju take zle meno.

Ale cosi mi to dalo....som financne gramotna, nenecham sa oklamat, viem, na co sa pytat, v banke, poistovni, takze v tomto mam lahsi zivot...a kludne vyuzijem aj sluzby fin. poradcu, ked sme brali hypo, sme nasli jednu supersku zensku, z inej firmy, seniorku, vybavila, co sme chceli, na nic ine netlacila, bola ultra rychla, bolo vidno, ze rozumie svojej praci. Obratime sa na nu zas, ked bude treba.

elizita
22. jún 2017

@zazalienkas skus telefonovanie z domu, kde ta platia od hodiny

zuzidr
22. jún 2017

píšeš, že nemáš kam dať malú, tak nemôžeš robiť ani na pár hodín niekde "inde"...v tejto firme sú celodenné povinné školenia, stretnutia, team buildingy....na stretnutia s klientami pôjdeš s dieťaťom?

evittam
22. jún 2017

@zuzidr Nikto nevie co jej "nakukali" a vidno, že nemá ani ponatia o co sa jedna. Si asi mysli, že bude sedieť doma pri dietati a zarabat velke peniaze.....😀😀😀. Ti co to stihli ich uz aj dávno minuli.....😉

zuzidr
22. jún 2017

@evittam tak oni dokonca zo začiatku ponúkajú aj administratívnu prácu na pár hodín za slušný plat....ono to vyzerá pre "neznalého" fajn asi

evittam
22. jún 2017

@zuzidr Ved prave,ze len pre neznaleho....