Práca v MediaCall

claudaia
30. mar 2024

Ahojte. Ma niekto skúsenosti s prácou v MediaCall ? Zaujala ma ich ponuka, brala by som iba ako privyrobiť porpi aktuálnej práci. Ma niekto s nimi skúsenosť?
Ďakujem

lesanka845
30. mar 2024

@claudaia ano co Ta zaujima

claudaia
autor
31. mar 2024

@lesanka845 ahoj. Ide o to, se musíš ty volať a otravovať alebo ľudia volajú teeb ? Ako prebiehalo zaškolenie?

lesanka845
1. apr 2024

@claudaia volať musíš Ty.Zaskolenie prebieha on line z domu.Nie je to nič zložité,väčšinou sa volajú prieskumy,že sa pýtaš a zapisujes odpovede.Alebo voláš a vysvetľujes nejaký produkt .Ale je to vlastne tak,že otravujeme ľudí Ale ako privyrobok dobrý .Ono vlastne všetko čítaš,ale musíš to dodržiavať presne.Pretoze supervizori hovor kontrolné odpočúvajú a dávajú Ti spätnú vazbu

claudaia
autor
1. apr 2024

@lesanka845 no dobre.. pošlem životopis a uvidíme. Možno sa ani neozvú mi lebo mam živnosť... telefón to oni poskytnú firemný a ak potrebuješ voľno nieje a tým problém?

lesanka845
2. apr 2024

@claudaia živnost je právě výhoda.Telefon sa nepoužíva,bola sa cez počítač,cez ich program.Potrebujes počítač alebo Notbuk a sluchátka s mikrofonom

lasona
2. apr 2024

A to ešte aj niekto zdvíha taketo hovory? Vacsinou nové telefóny napíšu že podozrenie na obťažovanie, alebo ak náhodou zvihnem a počujem ze je to nejaká anketa alebo prieskum, tak automaticky vypínam hovor...neznášam to

claudaia
autor
2. apr 2024

@lasona ako tiež sa čudujem, ale každú chvíľu vidím nejaké inzeráty na podobnú prácu alebo aj predaj. Toto ma akurát zaujalo že sa predaj neuvádza .. ale paradoxne ja tiež nedvíham takéto hovory 🤣

lesanka845
3. apr 2024

@claudaia najdu sa aj takí,čo zdvíhajú.A dosť prieskumov sa robí tak,že sa obvolávajú firmy

181218
18. júl 2024

@claudaia ahoj chcela by som sa opýtať či ste poslala životopis a ozvali sa dakujem

claudaia
autor
18. júl 2024

@181218 ahoj. Nakoniec som neposielala.

181218
18. júl 2024

@claudaia dakujem a našli ste si nieco iné či

claudaia
autor
23. júl 2024

@181218 mam prácu, ale hlavný príjem išiel dole tak hľadám niečo popri tomu na doma