Práca v Lidli

27. dec 2022

Ahojte.Dostala som ponuku pracovat v Lidli,vykladanie tovaru,aj chladeneho a neviem,co este bude treba.Doteraz som nikdy nijak tazko nepracovala manualne a mam uz po 40tke.Zvladnem to?Mam to skusit?

klarissa25
27. dec 2022

Tam budeš robiť všetko nielen vykladať chladene ci mrazene....a nie je to robota pre každého, je to dosť fyzicky aj psychicky náročné, no na to je skúšobná doba

pribinak
27. dec 2022

Prečo by si nezvládla? Však nemáš 100 máš len po 40tke. Keď nemáš žiadne zdravotné problemy tak nevidím dôvod prečo by si to nemala zvládnuť
A budeš mat skúšobnú dobu, nebudeš spokojná, bude to príliš vyčerpávajúce tak odídeš

viestta
27. dec 2022

V Lidli robia aj ludia pred dochodkom, a v podstate v kazdom obchode. Styridsiatnik nie je starec, ktory uz nic nevladze. Je to clovek v najlepsich rokoch

zemiakovysalat
27. dec 2022

Ja mám 32 a uz by som nezvládla, ani psychicky ako do seba tam skáču ani fyzicy by ma to nebavilo. Chod tam na nakup pozri co robia ako sa správaju atd. Nie kazdy obchod je rovnaky.

zdenkak87
27. dec 2022

Je to fyzicky a aj psychicky dost narocna praca, cele dni v riadnom tempe. Ale su aj taki, co tam cele dni stravia sedenim na pokladni takze to asi az po case uvidis do ktorej skupiny budes patrit.

autor
27. dec 2022

@zdenkak87 no do tej prvej skor,pokladnu robit nebudem,to uz viem

autor
27. dec 2022

@zemiakovysalat jasne,urcite

zdenkak87
27. dec 2022

Tak je to fakt makacka. Od nastupu do prace az do skoncenia zmeny. Vela ludi to vzda uz v skusobnej. Ale treba skusit.

autor
27. dec 2022

@viestta
@pribinak
@klarissa25 asi len skusit...Nemam rada zaciatky velmi,no uvifim,ako jo dam.Vacxinou pocujem,ako je yo narocne.No nexkuxit by som moxno pohom lutovxla

zemiakovysalat
27. dec 2022

No ked mas uz výhradu ze pokladnu robit nebudes asi v kolektive nebudes oblubena . A podla mna najhorsie je na zelenine a v pekarni

autor
27. dec 2022

Ospravedlnujem sa,pisem rychlo

autor
27. dec 2022

@zemiakovysalat nemam vyhradu,naopak.Bolo mi to uz vopred povedane.🙂

zemiakovysalat
27. dec 2022

Vyskusas, ked to nepojde das vypoved nebudes ani prva ani posledna ktora zmizla prvy mesiac 😅

zdenkak87
27. dec 2022

Vela ludi chce byt prave na pokladni lebo to nie je take narocne. Ale ono to tak byva ze ti menej sikovni, resp. menej rychli su na pokladni a zvysok maka na ploche.

blontimka
27. dec 2022

Pokladňu robila aj manažérka predajne keď nemal kto ...

pribinak
27. dec 2022

Pozri vyskúšaj. Nenechaj sa otráviť. Všade sú začiatky ťažké, každá práca je svojim spôsobom v niečom náročná a nikde napadajú pečene holuby ľuďom priamo do huby (teda aspoň o tom neviem).
Mizno si po mesiaci povieš že toto nie je nič pre teba a možno po 2 rokoch budeš na uolne inej pozícii
Držím palce

zemiakovysalat
27. dec 2022

@zdenkak87 no v normalnom kolektive by sa mali tie menej sikovne vyselektovat. A potom sa tocit, nie ze jedna presedi 20 dni na pokladni a druha 20 dni mrzne v mrazaku a peče alebo vyklada 5-6 paliet zeleniny a dostanu rovnaky plat...

pribinak
27. dec 2022

@zdenkak87 toto nie je asi celkom tak ako píšeš, lebo na pokladni máš počítač a ten ti priemeruje koľko nablokujes napr za minútu, ak si príliš pomalá tak tá prídu upozorniť
Ani v pokladni sa nedá ulievat

zdenkak87
27. dec 2022

@zemiakovysalat malo by to tak byt to je jasne no na 99% to tak nefunguje nikde

zemiakovysalat
27. dec 2022

@pribinak to bolo pred 10 rokmi, už nie je to tak v Lidl. Zrušili tie tabulky ak dobre viem.

pribinak
27. dec 2022

@zemiakovysalat nebudem sa hádať, môže byt

autor
27. dec 2022

@pribinak vdaka

autor
27. dec 2022

Dakujem za reakcie vsetkym.Nejdem uz menovite,je Vas dost.Asi len vyskusat.

simonkolucinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
27. dec 2022

No ako pozeram u nás na tie pokladničky tie idú ako píla nestíham do košíka dávať vraj im to stopuju musia robiť rychlo

zdenkak87
27. dec 2022

@slavomira236 ano stopuju a upozornia ale to je vsetko asi tak. Su taki co robia rychlo a samozrejme aj taki co robia pomaly

klarissa25
27. dec 2022

Áno musíme rýchlo blokovat ale nikde sa nič nestopuje samozrejme keď vidia že niekto pomaly blokuje tak upozornia

slavomira236
27. dec 2022

@klarissa25 ja veľmi nechodím dolidlu mnabtavrychlost rozčuľuje nestíham sledovať hádzať do košíka už som párkrát predavačke povedala nech robí pomalšie tak vraj musia

cheeta
27. dec 2022

@slavomira236 odporúčam na pobavenie, ak sa dá, ísť do rakúskeho Hofera! tam sú úplné rýchliky 🙂 a porovnanie s anglickou samoškou....pokladnička ako v spomalenom filme.

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz