Práca v Lidli

2. sep 2022

Je tu niekto, kto mi vie ozrejmiť situáciu? Poslala som zivotopis do lidlu na styri rôzne administratívne pozície. Ani raz sa mi neozvali pritom - mám VŠ, skúsenosti 3roky ako zástupkyňa manažéra v konkurenčnej spoločnosti. Prosím Vás, koho tam teda hľadajú? Podľa ich profilu uchádzača som spĺňala požiadavky a oni ma nezavolali ani na pohovor. Štyri krát po sebe..

bublinka1426
2. sep 2022

ja som napisla motivacny list a bol tam daky test, ten musis spravit. a samozrejme CVicko som poslala.

autor
2. sep 2022

@bublinka1426 ja som sa hlásila na pozíciu kde test nebol. 😊

bublinka1426
2. sep 2022

ja som na asistenta manazera mala test. konkretne na toto.

autor
2. sep 2022

@bublinka1426 ja som sa hlásila na centrálu nie do predajne 😊

loginexistuje
2. sep 2022

u akej konkurencie si robila niekedy zvyknu mat dohodu ze si nepreberaju ludi a myslim ze kaufland a lidl ma rovnaku majutelsku strukturu

autor
2. sep 2022

@loginexistuje v tescu 😊

1radula1
2. sep 2022

Možno práve to, že si robila u konkurencie, ťa v ich očiach stoplo. Tiež som počula, že niektoré firmy majú medzi sebou takéto dohody

autor
2. sep 2022

@1radula1 myslíš? Kamaratka u nás v tescu robila predavačku a zobrali ju do lidlu v pohode. Možno to inak berú na “vyšších” funkciách, ale niekde tie skúsenosti clovek nabrať musí ..😏

halit13
12. dec 2022

@bublinka1426 ahoj, prosím ťa, nie je niekde uložený test, resp. nevieš mi prosím poradiť ako sa pripraviť?

bublinka1426
12. dec 2022

@halit13 test? odpovedala som inštinktívne. a poradiť ako sa pripraviť? ako na bežný pohovor. ja som na tom pohovore bola min. rok. a tento rok ma rovno odbili, že sa nehodím na pozíciu . takže som na pohovore ani nebola. mala som záujem o ''podradnejšiu'' prácu ale asi ma mali dakde zaškatuľkovane, že predošle som odmietla. tak ma tento rok od fajčili.