Práca v Lidli

14. júl 2023

Ahojte.Mám ponuku práce v Lidli.Mám však obavy,totiž mám kŕčové žily na nohách a aj cítim,že kĺby kolenné a bedrové budem musieť dať pozrieť asi...Je tu niekto ,kto má takéto ,nazvem to problémy,dá sa to zvládnuť.?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca1984
14. júl 2023

Bola si už v Lidli? Videla si tie predavačky ?
Mne ich je vždy ľúto.
Však behajú hore dole..Vykladá tovar-zavolajú ju na pokladňu, z pokladne letí lebo piští ten " skvelý stroj" na fľaše ...

lucia851
14. júl 2023

Robila som tam aj som odtiaľ utiekla

ankare
14. júl 2023

@datanka tam robí 🙂

klarissa25
14. júl 2023

Určite ak máš takéto problémy tu prácu nezvládnes. Tiež tam pracujem. Mne ale táto práca vyhovuje zatiaľ....áno je to náročné ale ja mam rada rýchle tempo. A osobne si neviem predstaviť ze by som dajme tomu robila v jednote

vava_1994
14. júl 2023

Robila som vydrzala som len cez leto a nikdy viac..budes to mat velmi ale velmi fyzicky a hlavne psychicky narocne. Za tie peniaze ti to nestojí. Narobíš sa tam viac jak chlap. Radšej niekde do drogerie choď do menšej predajne kde sa až tak nenarobíš

klarissa25
14. júl 2023

@maca1984 je pekne citat. Ze to niektorí zákazníci takto vnímajú a vedia pochopiť ze napríklad musia pri tom stroji na fľaše chvíľu počkať...lebo osobne sa s takými zákazníkmi moc nestretavam

maca1984
14. júl 2023

@klarissa25 mne to nevadí.
Ja napr.chodím na nákup len v nedeľu.
A zo 100 % v 95 % prípadoch ten stroj buď nejde lebo..alebo volá obsluhu.
Zaparkujem, pozrem-neberem mech, idem nakúpiť, potom fľaše odovzdám.
Na čo tam mám stáť xy minút a rozčulovať sa ?
Na to sú iné " individuá" .." čo tie predavačky robia dpč"

No na Maledivoch sú...

vava_1994
14. júl 2023

@maca1984 presne..koľko krát nas bolo na smene aj 6 a bolo to niečo otrasné. Najhrošie keď si na kase a nazúrený zakaznik začne tebe pindať nech okamžite ideš pri flaškomat ako keby si jediná na predajni..niekdy by som to takym ľudom dopriala si vyskúšať a hneď by držali všetci huby 🙂

klarissa25
14. júl 2023

@maca1984 najlepšie je keď už som v tom flaskomate a robím vrece co samozrejme počujú vpredu a začnú vyklopkavat. Vtedy do mňa 1000v.

martinkatinka
14. júl 2023

Ja nerobim v tomto retazci, ale v inom. Je to fyzicky natocne, s tovarom aj na pokladni

maca1984
14. júl 2023

@vava_1994 ja to vidím a počúvam...
Aj "prečo dpč je tu paleta, si nemôžem vziať ocot".
Chuj sprostý..som mu ten ocot podala.. by sa musel chudák trošku načiahnuť a ohnúť 🙈

vava_1994
14. júl 2023

@maca1984 ano lebo takýto typ človeka je boh a všetko mi daj, toto mi urob hento sprav a znechutil ti kompletne celý deň..robím v drogerii a to je totálne inal dimenzia, omnoho vačší kluď, mam pocit, ťe aj normálny ľudia chodievajú a zarabam o pár eur viac ako v lidli..

maca1984
14. júl 2023

@klarissa25 nečudujem sa ti.
U nás napr.min nedeľu vôbec nešiel flaškomat ( v čase keď som bola ja), takže vrece som si zasa odniesla domov.
Mne sa svet nezrútil..to len podaktorí nevedia čo so sebou a ako sa chovať.

marsmykkok
14. júl 2023

Ja nerobím, ale skús a uvidíš, na to je skúšobná doba. Môžeš odísť zo dňa na deň. Zase napríklad na krčové žily je horšie ak budeš stáť ako blbá 12 hodín na predajni 3 krát 3 metre v nejakom butiku (sadnúť si nemôžeš) ako 8 hodín v Lidl ak raz budeš na pokladni sedieť, raz behať po predajni a dokladať, raz upratovať, raz dopekať pečivo.

maca1984
14. júl 2023

@vava_1994 ja som nikdy v obchode nerobila a ani by som nemohla.
Ja by som " vraždila"

vava_1994
14. júl 2023

@marsmykkok niekedy aj to sedenie za pokladňou je utrpenie.. ja som bola niekedy aj 9 hodín vkuse za pokladňou a to je o hubu. A potom 3 hodiny behat este a dokladať tovar ktorý ma dokladať chlap ale tí sú často krát neschopnejší než tie ženy…

klarissa25
14. júl 2023

@vava_1994 a co ma dokladat chlap ? Lebo to tam dane nie je...je XY predajni kde nemajú ani jedného chlapa

vava_1994
14. júl 2023

@klarissa25 tak to teda neviem kde nieje chlap.

maca1984
14. júl 2023

No ja keď vidím tých 2 "chlapov "u nás v Lidli...
Tintítka " 50 kilové", inak samé ženy.
Aj z toho je teraz jeden len brigádnik.

marsmykkok
14. júl 2023

@vava_1994 tak o tom práve píšem. Najhoršia je celú dobu jedna činnosť, či napríklad stáť na mieste v butiku 12 hodin -to sa nohy poďakujú, či 9 hodín blokovať vkuse, to chrbtica a ruky tiež nebudú nadšené, lepšie je ak je šanca, že činnosti človek strieda a to práve v Lidl je. Hoci napríklad pred sviatkami sa z pokladne nedostaneš, ale inokedy je to lepšie a je vždy čo robiť, ale aspoň nie stále to isté.

klarissa25
14. júl 2023

@vava_1994 no veru na veľa predajniach nie je chlap...a keď aj je napríklad jeden tak predsa nie je stále v praci...takže tie ženy sú tam samé

marsmykkok
14. júl 2023

@klarissa25 Tak ja kde chodím je jeden chlap. Ale ten býva najviac v pokladni. On sa v tom vyžíva doslova, rád sa pozdraví, popraje dobrý deň a tak, jeho to fakt baví. 🙂 To skôr ženy ak je menej sa pýtajú z pokladne a chcú ísť robiť iné. A teda celkovo neviem čo je tak veľmi ťažké vhodné pre chlapa len? Podľa mňa aj žena dá ten tovar, čo sa týka potravín a nápojov. Možno jedine non food, ak prídu napríklad nejaké ťažšie väčšie komody a tak a tie treba dať do regálov.

martinkatinka
14. júl 2023

@klarissa25 u nas je jeden na stalo a twraz dvaja brigadnici. Ale ten na stalo robi vsade 😆 on po celej predajni pendluje. Ako aj tie zienky

autor
14. júl 2023

Tak neviem,veľmi sa teším,že sa naskytla príležitosť robiť a zároveň..mám obavy.Neviem,či je lepšie skúsiť,alebo ho vopred odmietnuť. Až mi jedno,ani druhé asi

autor
14. júl 2023

*ani jedno,ani druhé*

klarissa25
14. júl 2023

@marsmykkok nevieš čo je ťažké? Napríklad také banány? Pripadne piva preskladavat? Netvrdím ze to mi ženy nedávame....musíme....ale keď je tam chlap tak je to veľké plus

klarissa25
14. júl 2023

@martinkatinka však áno....keď je zamestnanec normálne na TP tak je všade...ale ako píšem nie všade sú chlapi....

letfenixa
14. júl 2023

@klarissa25 Jednota, je pokiaľ ide o predavačky, veľmi výberová.

klarissa25
14. júl 2023

@letfenixa z tohto hľadiska sa na to vôbec nepozerám....už som dostala XY ponúk lebo tu u nás stále hľadajú....ale tam sa podla mňa tie predavačky nudia....resp keď vidím aké majú ony tempo tak asi by som sa tam ja nudila