Práca v kníhkupectve Panta Rhei

katainas
8. aug 2016

Ahojte, pracuje niekto v kníhkupectve Panta rhei? Neviete aký majú pracovný čas?

elise
8. aug 2016

@katainas robila som, kratky a dlhy tyzden to je piatok, sobota, nedela, volno, volno , streda, stvrtok, volno, volno volno, volno a dalsi tyzden utorok, streda ostatne volno. Dookola od 9 do 21.00

jeennyv
8. aug 2016

@katainas znama pracovala a ona mala normalne 12 tky, kratky dlhy tyzden, a ked trebalo precenovat knihy, skladat, inventura, tak mali aj nocne.... neviem ako je panta rei otvorene u vas, ale u nas su vsetky ci v nakupnom centre alebo v meste od 9 do 9

27dianka
8. aug 2016

Kamoška pracovala. Krátky dlhý. Pretože tie predajne sú väčšinou 12 hodín otvorené 🙂

katainas
autor
9. aug 2016

@elise a dalo sa to zvládať...ale asi si vtedy dieťa nemala?

elise
9. aug 2016

@katainas mala mala 10 mesiacov, kolektiv super, zvladala som a to bolo pred vianocami takze makacka

katainas
autor
9. aug 2016

@elise a pracuješ tam stále alebo si našla niečo lepšie...popri detičkách je to asi náročné...problém je v tom, že Panta rhei nie je v našom meste a domov by som sa dostala len okolo jedenástej večer....

elise
9. aug 2016

@katainas som na materskej pred porodom s tretim, inak ak mas rada knihy najdes sa tam,je mozne si pozicat na precitanie domov, darcekove poukazky, stravenky, kazdomesacne zlavy na nakup knih. Mzda je kustok vyssia ako minimalna alemna to bavilo, dolezita tam je komunikacia s ludmi. Schudla som tam vyborne 😊

erikahog
23. nov 2017

No môžem ponúknuť jednu čerstvú skúsenosť. Neviem ako to je inde, ja hovorím za Východ. Od začiatku buzeracia, buzeracia,buzeracia.. staršie kolegyňe nas ohovarali, miesto školení na kasu nam napr davali umývať predajňu atd. Od začiatku tam panoval chaos a stres. Arogantný pristup, na zmluvy sa čakalo týždeň, oficiálne tričká sme nedostali žiadne, nadčasy nepreplacaju a to vsetko s vidinou minimalky 🙂 Ked sa v meste otvarala nova predajna, nahrnuli nas na špinavé stavenisko, kde to bolo aj dost nebezpečné a makalo sa do noci každý den, plus večne buzeracia z každej strany, (staršie vedúce z roznych miest na východe prišli "pomoct" no ich spravanie hranicilo s dozorcom v gulagu) nesmeli sme si sadnúť, rozprávat sa medzi sebou, vsetko im vadilo aj ked sme pracovali na 100%. Mne s kolegyňou kazali prenašat krabice ktore vazili okolo 50kg, ziadna pomoc nic. Vsetci boli celý čas ustráchaný a bali sa ešte aj pozrieť na seba. Najhoršia skúsenosť v mojom živote. Otrocka praca bez priplakov a volna za par eur. Nikdy viac!! O