Práca v JCI

purple
23. sep 2017

Ahojte, práve som za vrátila do JCI po materskej. Kočky, ktorá z vás by chcela ísť pracovať do JCI, tak ma môže kontaktovať cez IP, rada sa rozdelím s referral bonusom 50:50, polovica vychádza cca 700 eur v čistom.Máme rôzne pozície na rôznych oddeleniach, treba hlavne angličtinu na komunikatívnej úrovni B2, účtovníctvo viac alebo aj menej skúseností, záleží od pozície. Pre viac info, píšte IP 🙂 Keď do novej práce, tak aj s bonusom 🙂

alana1
24. sep 2017

tak to mate skvele referraly. skoda, ze nie je JCI aj niekde v PO alebo KE...moznost pracovat z domu s obcasnymi SC neponukate?

purple
autor
24. sep 2017

@alana1 Áno a ešte aj výborné benefity pre zamestnancov. Home office je 2dni/mesiac bez udania dôvodu a viac dní schvaľuje manažér.Sick days nemáme. Pre tých, čo sa do BA prisťahujú za prácou, ponúka JCI relokačný bonus 200e/mesačne počas 6tich mesiacov. Keby niečo, kľudne píšte 🙂

sadika
24. sep 2017

2 dni mesiac home office? Tak to je dost malo. My mame 3 dni do tyzdna, 3 dni sick days, 3 dni bonusove volno nad ranec normalnej dovolenky a plne preplacanu PN a OCR pocas prvych 2 mesiacov marodky. Toto co si napisala je v BA standard. Aj ine spolocnosti maju relokacny bonus a aj bonus za odporucanie zamestnanca.

purple
autor
24. sep 2017

@sadika veď ja to nepopieram 😉 podstata príspevku bola, že sa rozdelím s referral bonusom 50:50, ak má niekto záujem 🙂

stormie
24. sep 2017

@sadika ak sa mozem opytat kde pracujes?

sadika
24. sep 2017

@stormie mas IP

iveta7677
25. sep 2017

@sadika to sú fajn podmienky. V ktorej spoločnosti pracujete?

sadika
26. sep 2017

@iveta7677 mate IP

zuzilo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sadika
27. sep 2017

@zuzilo o ponuke som nic nepisala,len o tom ze skoro vsetky medzinarodne spolocnosti v BA maju standardne benefity.