Práca v Douglase, Notine

26. sep 2022

Ahojte, zaujima ma ci je tu nejaka mamicka, ktora pracuje v takomto obchode, mam pracu uplne ineho charakteru, v uplne inej sfere ale kedze tam zazivam neprijemne zalezitosti s jednou osobou a chcem, aby moj zivot vyzeral inak a s inymi pocitmi som chodila do prace, zaujima ma, ci financne sa to oplati, ci tam nie je nejaka minimalka, ci vedenie netlaci nejak na predaj atd. Velmi sa mi paci v Douglase, viem sa pekne nalicit, obliect, som si vedoma, ze intelektualne sa tam nevyzijem, ale kozmetiku milujem a keby som bola spokojna preco nie 🙂

cukrikovavila
26. sep 2022

Mám skúsenosť s Douglasom a asi záleží, aký vychytáš kolektív a vedúcu. Ja mám zlú skúsenosť. Práca sama osebe je super ale aj náročná, keďže robíš s ľuďmi a často očakávajú že tam nakúpia za lacno, čo najmä v Douglas veľmi nejde podľa mňa a potom to dávajú za vinu konkrétne tebe. Vedenie má síce niekedy náročné požiadavky (protokol obsluhy zákazníka, presný postup a akoby "scenár", dresscode, finančné targety a ich plnenia a pod) ale nie nesplniteľné a keď sa viete s kolegyňami motivovať a podržať, je to aj zábava.
Ak ale budeš mať ako ja smolu na hroznú, falošnú, neprajnú a podrazácku vedúcu, budeš to tam neznášať, čo je úplne logické :D Inak má tá práca aj také výhody, aké inde len tak nenájdeš, takže ak chceš skúsiť, určite choď do toho, pre mňa životná aj pracovná skúsenosť na nezaplatenie.

domi235
26. sep 2022

Ahoj, kamoška robila v douglase a nestazovala si, kolko zarobila neviem ale mali aj dost vzoriek zadarmo a vonavky a drahe make-upy si mohli odobrať do malych nadobiek, čo si myslim ze je velka vyhoda, a najmä pre tie ženy, ktore sa maľuju a ti patriš k nim. 🫵
Raz som prišla do douglasu a predavac jednej pani, radil pri vybere kremu, pocuvala som ich, ber to tak ze sa ohladom kozmetiky a noviniek dozvies aj z tohto sveta. 👍
Viem o com hovoris, pracovala som kde som sa tiez necitila dobre( kvoli dvom ludom s ktorymi som stravila dost casu v kancli) a zmenila som pracu, a poviem ti ak mas chodit do prace kde ti žeru nervy, nestoji ti to za to, zijeme dnes v stresujucej sa a uponohlanek dobe, a nepotrebujes k zivotu, si vyvolat stresom nejake zle choroby.
Ak maš možnosť zmenit pracu tak ju zmeň.
Dufam ze sa tu najde osoba ktora pracovala v Douglase, a povie ti blizsie info.
Lepšie v douglase pracovat, ako v mäsiarni. 🤣

marcellka32
26. sep 2022

Ja by som veľmi chcela pracovať s kozmetikou, aj poradenstvo robiť, ale nie len predavačku kozmetiky, ktorá musí predať tovar

autor
26. sep 2022

@cukrikovavila ahoj, dakujem za odpoved, ved prave teraz kvoli takej neprijemnej nadriadenej chcem zmenit pracu, ten dress code sa mi praveze paci, ja m ilujem chodit elegantne oblecena a upravena, bol tak aj nejaky vekovy limit? vidim, ze tam robia aj zeny okolo 30 - 40. Tak rozmyslam, ze poslem zivotopis, s ludmi robim aj teraz a ano je to narocne

autor
26. sep 2022

@domi235 ahoj, ano, tak ja uz mam nejaku tu prax za sebou, snad v masiarni neskoncim :D a prave mam chut mat nieco pohodove a uplne mimo mojho oboru, samozrejme hlavna pricina je neschopna nadriadena

domi235
26. sep 2022

To stale tak to je že takí ľudia ktorí su neprijemní maju dobre pozicie a ešte si nevažia ľudí. 😥 ale maš skusenosť s toxickym človekom. 💪👌

autor
26. sep 2022

@domi235 no len ma to pomaly stalo zdravie 😖budem sa bat zamestnat inde, ze sa to zopakuje, stve ma to,lebo pracu mam fajn

domi235
27. sep 2022

Pracu si určite najdeš, a ver tomu že budeš mať tam super kolektiv. 😇

cukrikovavila
27. sep 2022

nie nie, nebol, ak žena vyzerala reprezentatívne, tak určite je to v pohode 🙂 tiež som mala kolegynky po 30, tesne pred 40 🙂 ak by ťa tá práca bavila, tak Douglas ti vie otvoriť dvere k skvelej práci v tejto oblasti, napr. aj pre konkrétne značky a podobne 🙂)

autor
27. sep 2022

@cukrikovavila dakujem, lebo mam 40 rokov, ale vyzoro tak na 30, len ked vidi clovek vacsinou mlade baby, tak ma zaujimalo ci clovek zavolaju na pohovor aj ked je starsi

autor
27. sep 2022

@domi235 dakujem 😍

domi235
27. sep 2022

@cukrikovavila wau, znie to super. 😇

tika9
31. dec 2023

@cukrikovavila nevolala sa tá vedúca náhodou Martina? 😀 Mám podobnú skúsenosť, môžeš byť odborník, dobrý človek, keď Ťa kolektív nepríjme, tak máš smolu.