Práca v DM drogérii

17. feb 2023

Mám tu niekoho kto pracuje, pracoval v dmke ? Ako prebiehaju pohovory, nejaké školenia a celkovo vaše skúsenosti?

bluemoon24
17. feb 2023

Ja jsem pracovala a byla to super prace. Samozrejme vzdycky je to o kolektivu. U nas se vetsina kolegyn chtela vzdelavat, tak se tocily, ten komu se nechtelo, tak mel max 1 skoleni rocne. Smeny jsme si planovaly podle potreb. Pohovor jsem mela v pohode, pouze s vedouci prodejny (bez manazerky), ptala se me na obecne veci, jestli jsem uz pracovala v obchode, jestli jsem ochotna chodit na kasu, jestli vim neco o produktech, a tak. Na prodejne nikdo nemluvil anglicky, tak kdyz se dozvedela, ze mluvim plynule, bylo rozhodnuto. Pracovala jsem ve velkem meste s univerzitou a cizincu tam bylo fakt hodne. Ja jsem teda byla brigadne, ale vim, ze se tam bylo tezke dostat, protoze, malokdo chtel odejit, kdyz uz se tam dostal. Z celeho OC (obchody) jsme meli nejlepsi plat.

gabika0825
17. feb 2023

Ja nie ale kamarátka tam robila 3 roky ako zástupkyňa. Školenie vtedy prebiehalo na predajni kam išla aj robit, Veduca a kolegyne ju zaúčali za “pochodu”..ževraj sa to už nejak pomenilo a vraj sa tam školí na nejakej školiacej predajni a trvá to vraj okolo mesiaca alebo menej. Kamoska iba niečo spominala takéto. Ale záleží podla mna aj od pozície na ktorú ideš. Čiže tak. Ale kamoska z tadiaľ odisla lebo to bolo fyzicky náročné a aj psychicky, pre veľa ľudí co tam ide pracovať, tak je to len taká prestupna stanica, zatiaľ, ale hľadajú si priebezne nieco nove. A aj platovo co spominala tak nič moc. Aj ked ona mala vraj nejaké príplatky ale na to koľko sa tam človek nadrie tak je to neadekvátne