Práca v Deichmanne

janulka__87
6. sep 2024

Poslala som si životopis do Deichmanu na skrátený úväzok. Pracujete alebo pracoval niekto v Deichmane na skrátený úväzok? Ako ste boli spokojné? Ako ste mali rozvrhnuté zmeny? Ďakujem

dadka1997
6. sep 2024

@janulka__87 rozvrhnute zmeny mas tak, ako ti ich dá nadriadený, pracuje sa od rana do večera a aj vikendy , samozrjeme, ze medzi zmenami mas aj volne dni, nepracuješ každý deň.. mala by si odrobit tolko hodin kolko mas úväzok +/-

A aka je to robota ? No s ludmi... al vies, aky su ludia treba sa na vsetko pripravit .. hlavne pri reklamaciach , vtedy by ta zniesli zo sveta, ak im das 30 dnovu reilamaciu a nie novy tovar.. stretneš sa aj s ludmi, ktori pridu po prazdninach s papuckami, ktore su akoze utrhnute, nie, oni chcu len vacsie a zadarmo 🤣..

dadka1997
6. sep 2024

@janulka__87 a samozrejme, ze aj upratujes a pracuješ s peniazmi, co je mega veľká zodpovednosť

janulka__87
autor
6. sep 2024

@dadka1997 Ja viem, čo je práca v obchode 6 rokovsom pracovala v ccc, 3 roky v ludovke a rok v textile. Len ma zaujímala ta praca na skrateny

martinkatinka
6. sep 2024

@janulka__87 odpracujes mesacne menej hodin. Nic ine. Smeny mas rozvrhnute ako chce a potrebuje veduca.

dadka1997
6. sep 2024

@janulka__87 no aj to som ti napisala