Praca v Coop Jednota, máte skúsenosti?

mimi6589
4. nov 2019

Ahojte zienky co hovorite na pracu v jednote ?

mimi6589
autor
4. nov 2019

@veronikaszabova takze ziadna slava

lobic
5. nov 2019

no to asi teda nie. ako fakt podla mna zalezi aj od toho, co od tej danej prace vlastne cakas. o isto to bude aj makacka, co sa fyzicky tyka

vveroniika
5. nov 2019

ako práca ma bavila, našla som si tam systém aj komunikácia so zákazníkmi bola fajn (vždy sa ti nájde niekto taký, kto ťa ofrfle a niečo sa nepáči, ale tento typ ľudí je všade) pokiaľ máš vzťah k obchodu a si ochotná pracovať aj cez víkendy tak šup do toho,Pokiaľ ťa práca nebaví a ideš tam len aby "hodiny išli"a budeš iba nemý dokladač tak to bude utrpenie.
ďaľšia vec závisí aj od kolektívu a od veľkosti a umiestnenia predajni.
Ale držím palce 🙂

mimi6589
autor
22. jan 2020

@vveroniika no takze tu jednotu som skusila a nikdy viac .. praca v obchode na bavila vzdy ale politika vedenia a ta almuzna co zeny dostavaju no dakujem..

vveroniika
23. jan 2020

Škoda, nevadí→verím, že si nájdeš prácu, ktorá ťa bude baviť a ktorá bude aj normálne ohodnotená. 🙂

natal4
26. feb 2020

Robim v jednote teraz cez pol roka a neda sa to porovnat oproti sukromnikovi, kde som viedla obchod sama... Na predajni sme 4 striedame sa. Mesacne mane rovnaky pocet hodin odrobenych podla zakona.. Vyplatu za januar som mala 640 eur v cistom..... Vela zavisi od toho, aka je velka predajna, ako predajna splna trzby, ako prebiehaju kontroly a hlavne, ked je v pohode kolektiv, cas uteka ani neviete ako.. Ja som celkom spokojna a neviem si predstavit ako stojim niekde v pasovej vyrobe a nemam cas si dat kavu... V praci si spravim kavu kedy chcem, najem sa kedy chcem a aj posedim ked nemame ludi.. Podla mna, treba vyskusat vsetko ved z kazdej prace sa da odist

macik6
15. apr 2024

@mimi6589 mna zobrali do coop jednoty tempa v Sali na hlavnej do mesoveho pultu no rozmyslam ci tam ist pocula som dost zle recencie hlavne kolektiv a ze sa to tam strieda,praca je mozno narocna hlavne ked pride tovar ale inak by ma mozno bavila ,len viem ze sa to tam strasne strieda

sonador
6. jún 2024

@macik6 prosím , nastúpili ste nakoniec? Ak áno aké to tam je ? Ďakujem 🙂

macik6
6. jún 2024

@sonador nastupila odrobila necely mesiac a divi dopo😀vsetko sama cely mliecak,vsetko pecivo chlieb olus ine veci potom ma za obsluzny zaucali a dokopy som tam14hod musela byt ziadne dvanastky dala som vypoved

sonador
6. jún 2024

@macik6 no ďakujem pekne 🙈 ďakujem za info. Mne vraveli že do pokladne a regál ale po tomto asi nie. A vraj aj ten kolektív nič moc.

macik6
6. jún 2024

@sonador anobaj do pokladne som sa mala zaucat tak vsade je iny kolektiv ja som priste zrejme nezapadla aj ked som sa snazila kdecsu zabehnuty ludia tazko prijimaju medzi seba,teraz pracujem v kuchyni sko pom sila a tiez dalsi grc uz som zufala