Práca v Bratislave - Jci, Ibm, Henkel, Swiss Re a spol.

black_carmenn
12. mar 2016

Ahojte, pracujem v JC uz 4 roky na pozicii fin. analyst. Teraz som sa rozhodla, ze firmu opustim a presuniem sa do ineho centra kvoli vyssiemu platu. Viete mi niekto poradit, kolko si pytat (ukoncena VS, AJ na urovni C1 a NJ na B1) a pripadne ktoru z tychto firiem si vybrat? Viete aj odporucit nejaku konkretnu poziciu, kde ma uplne nezoderu z koze a kde dostanem viac ako 1200 €? 🙂 Dakujem

roxi
15. mar 2016

Záleží od pozície, ale kľudne pýtaj od 1400 € - 1500 € vyššie a to v IBM, Henkel, Swiss Re, Deutche Telecom.
A čo sa týka nadčasov, záleží na aké oddelenie sa dostaneš, niekde je toho veľa, ale mala som známu, čo vravela, že sa doslova nudila - ale to je skôr výnimka. Držím palce, nech máš šťastie na pozíciu, ktorá ti bude vyhovovať.

black_carmenn
autor
19. sep 2016

@roxi dakujem za info 🙂

purple
23. sep 2017

Ahojte, práve som za vrátila do JCI po materskej. Kočky, ktorá z vás by chcela ísť pracovať do JCI, tak ma môže kontaktovať cez IP, rada sa rozdelím s referral bonusom 50:50, polovica vychádza cca 700 eur v čistom.Máme rôzne pozície na rôznych oddeleniach, treba hlavne angličtinu na komunikatívnej úrovni B2, účtovníctvo viac alebo aj menej skúseností, záleží od pozície. Pre viac info, píšte IP 🙂 Keď do novej práce, tak aj s bonusom 🙂

orangea26
9. máj 2019

@purple Vies mi poslat info cez IP ak je to este aktualne?

purple
10. máj 2019

@orangea26 ahoj,áno, je to aktuálne,sme veľká firma,pošlem zoznam pozícií,keď sa dostanem k Pc. Poprosím trochu strpenia 😉

nikush29
8. jún 2022

Ahojte, aj Henkel ma momentalne otvorene pozicie s jazykovymi znalostami anglicky + nemecky, anglicky + taliansky, anglicky + francuzsky. Kto by ste mali zaujem kludne mi napiste a preposlem popis pracovnych ponuk a link cez ktory sa mozete rovno uchadzat o dane pozicie 🙂