Práca v banke

zuzka1188
8. aug 2014

Ahojte žienky, poradíte mi prosím? idem na pohovor do VUB banky na miesto klientského pracovníka. ako tak čítam po internete diskusie o práce v banke, zvažujem, že na ten pohovor vôbec nepojdem. Fakt je tá práca až tak zlá? bola som na pohovor v poisťovni a hneď som tú prácu zamietla, pretože nemám žalúdok na to, aby som ľudí telefonicky alebo osobne bombardovala tým aby si uzatvorili poistku a podobne. je to rovnako aj v banke???
ďakujem Vám za každú radu 🙂

liz_lemon
8. aug 2014

@zuzka1188 je to podobne, akurat ze mas fixny plat, ale nizky (poistovaci agenti pracuju vacsinou na zivnost)

katarinamarkova
8. aug 2014

@zuzka1188 kazda jedna firma predavajuca produkty sa ich snazi perdat co najviac ci uz rozky, poistku, alebo uvery, bezne ucty, karty atd. a ano kazda jedna firma predavajuca produkty, aj tie financne sa prostrednictvom zamestnancov snazi predat....takze zamestnanec predava aktivne - t.j. ponuka, priamo, nepriamo cez telefon atd, ved z coho by ta zaplatili, keby nevytvarali zisk? 🙂
staci takato nepriamo konkretna odpoved?

babulina
8. aug 2014

praca v banke nie je len praca na pobocke, to len na margo toho nadpisu
pokial vsak nemas chut robit ci uz priamy alebo nepriamy predaj tak je to viacmenej strata tvojho casu ako aj HR zamestnanca ist na ten pohovor

11zuzana
8. aug 2014

Ano je to take iste ako v poistovni,musis denno denne aktivne ponukat klientom produkty banky a samozrejme ich hlavne predat 🙂

silviaaa21
8. aug 2014

A treba pridať ešte zodpovednosť za hotovosť, koučingy, neustále porady 🙂