Práca v About you

macik6
21. jan 2024

Ahojte ma niekto skusenosti s pracou v Kostolnych kracanoch ?

emma2782
22. jan 2024

@macik6 nikdy viac

macik6
autor
22. jan 2024

@emma2782 mozes mi nieco blizsie o tom ja som tam rozmyslala ist ale tiez som od jednej znamej ze dost zle je to tam len uz nekonkretizovala v com budem rada ak mi nieco blizsie o tej pracivalebo ake to tam je povues dakujem

emma2782
22. jan 2024

@macik6 na akú pozíciu by si išla? Veľa závisí od toho. Ja som bola ako pickerka, vydržala som tam necelý mesiac. Práca náročná nebola v zmysle náplň práce (skener ti ukáže číslo tovaru, ty nájdeš, naskenuješ a hodíš do košíka) ale narobila som sa ako kôň. Chrbtica v riti, nohy opuchnuté. Beháš tam ako Usian Bolt z jedného konca na druhý keď ťa tam prehodí, s tým, že ťaháš za sebou veľký košík a 9999x sa stratíš. Máš veľmi veľkú plochu skladu, ktorá sa ešte skladá z viac poschodí. O tom nehovorím, že keď ideš na obed, ktorý trvá 30min, tak len 10 min ti trvá kým sa odpípneš a dôjdeš do jedálne a ďalších 10 kým sa vrátiš. Takže reálne máš 10 min na jedlo, pitie, telefón a cigu (ak fajčíš). Takže nikdy viac.

macik6
autor
22. jan 2024

@emma2782 fuu no to trosku poznam ale v senci robim pickerku a tiez chcem odist lrbo dlheeee ulicky tiez si tlacim vozik a ked je plnu tak katastrofa krize rozmysla do jaguara pikerku teraz to prebrala dhl tam sim raz bola na pohovore a pickery to tam aspom to tak vyzeralo nemali take zle teda nemuseli behat po celom sklade no vidim ze vsade je fruktuacia ludi a otrocina

estellas
23. jan 2024

@emma2782 ahoj, môžem ti napísať súkromnú správu ?Chcem sa ťa niečo opýtať. Ja som pracovala tiež v jednom eshope, nebolo to About you. Chcem vedieť ako to funguje v iných e-shopoch ale nechcem to písať takto verejne do diskusie.

emma2782
23. jan 2024

@estellas kľudne

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 ahoj tak som tam a mala si uplnu pravdu a ta byzeracia za vsetko som tam treti tyzden a asi idem na pn

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 tak dom tam nastupila a po necelych troch tyzdnoch asi idem na pn vues ze vsade je to nafigu ale tu co robia s ludmi fuj a tie km chce sa mi plakat

emma2782
4. apr 2024

Ahoj, no neustále nastupujú a odchádzajú ľudia, tak zrejme je dôvod..málo ľudí vydrží tak, že sú tam roky

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 velmi rozmyslam ze sa dam na pn no viem ze aj pocas toho ma mozu vyhodit

emma2782
4. apr 2024

@macik6 v skúšobnej dobe ťa vyhodia ak pôjdeš na PN. Hlavne ak si cez agentúru. Cieľ je u nich vždy vyhadzovať a naberať nových, zato majú potom odmeny. Tiež som išla tam na PN kvôli zdravotným problémom a vyhodili ma.

emma2782
4. apr 2024

Ako pracuješ? Pondelok - piatok týždeň ranná týždeň poobedná?

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 ano tak ale su aj soboty ale vtedy je den volna v tyzdni a ostala som prekvapena ze aj na pobednej sobota a pocas pn ta vyhodili ci po?

emma2782
4. apr 2024

Počas, teraz si na poobednej asi ak vieš odpisovať 😃 teda keď som bola ja bol prísny zákaz mobilov

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 ododnes som pn takze uz mozem pisat koljo chcem😀a anobto ma hnevalo ze vobec mohili nemozu byt a pozriet si mobil raz za osem hodim mi pride cudne no,a tak cakam kedy ma vyhodia😀

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 a datum ukoncenia ti poslali postou ku konkretnemu datumu ci ked si ukoncila pn lebo ze oni musia dopredu aspimvtri dni poslat pisomnou formou

emma2782
4. apr 2024

Nie nemusia, patrilo by sa ale nie je to zo zákona. No ja som volala, že idem PN a hneď mi do telefónu povedali, že sa už nemusím vrátiť. Volali mi neviem koľko na to, doriešili sme papiere atď.

macik6
autor
4. apr 2024

@emma2782 fuha boli rychlli tak potom ti zrejme uz aj skoncila pn alebo ty si musela ukoncit tak ja budem teraz cakat co bude ale pocitam ze zajtra alebo kecyvsa izvu no uz sa tam nechcem vratit urcite jedine podpisat vypived

emma2782
5. apr 2024

Za to, že dostaneš alebo kľudne aj dáš výpoveď, ty ešte môžeš ostať PN. Podaj si výpoveď a ostaň PN, zatiaľ si hľadaj iné

macik6
autor
5. apr 2024

@emma2782 no len ziadne peniaze asi nedostanem nie ked mi daju vypoved

eliska13
5. apr 2024

@macik6 aké peniaze?mýliš si pojmy a dojmy.Co si odrobila ti zaplatia aj PN.

macik6
autor
5. apr 2024

@eliska13 ano to mi je jasne ale ked ukoncia prac pomer nebude mi uz dalej vyplacana pn

macik6
autor
5. apr 2024

@eliska13 tak vyse dvoch tyzdnov som tsm robila len

mima262
2. máj 2024

@macik6 môžem sa spýtať či si tam zamestnaná cez agentúru Manpower?

macik6
autor
2. máj 2024

@mima262 ano ale uz som od prveho dala vypoved😀

mima262
20. máj 2024

@macik6 vďaka za info. A na dohodu si bola? Lebo mne povedali, že na dohodu berú... a po pól roku môžem prejsť na TPP. Neviem ako to funguje, keď som na úrade práce registrovaná...

macik6
autor
20. máj 2024

@mima262 ja som mala normalnu zmluvu

mima262
20. máj 2024

@macik6 vďaka za informáciu 🙂

mira0611
20. máj 2024

@macik6 ahojte, mne tam pracuju viacere zname 1 tam bola 3 roky, teraz pred par mesiacmi odisla na PN lebo cakala babatko, a druha zacinala ako pickerka, ale uz je hore v kancelarii, ona je tam od zaciatku podotykam ma obchodnu akademiu.
3.je moja byvala kolegyna, ktora je tam uz skoro 2.rok, ale inac hej, zalezi to od jedinca, kto aky je typ moja susedka povedala, po 3 dnoch toto nie je praca pre nu a nechala to.
Podotykam, byvam v Kostolnych Kracanoch, takze uz tam len ten nepracoval z tejto dediny, kto nechcel. To co mi kazdy povedal, kto tam pracuje dlhsie dobu, ze plat je dobry, odpracujes co mas a ides domov.

macik6
autor
20. máj 2024

@mira0611 ano plat bol velmi ok no ja mam aj s kolenom problemy a cely den tam vehat aj pobtych schodoch som proste nedavala