Práca v 365.bank

veronvh
14. jún 2024

Ahojte
Prijali ma ako klientského poradcu na pobočku do 365ky.
Má niekto skúsenosť ?
Rozhodujem sa medzi dvoma pracovnými ponukami no neviem úplne presne čo od tejto pracovnej pozície očakávať.
Mám mále dieťa a asi prirodzený strach po materskej 🤷‍♀️

liz_lemon
14. jún 2024

na pobocke kazdej banky musis vediet predavat produkty, od toho bude zavisiet, kolko zarobis, takisto su tam velke tlaky zo strany nadriadeneho, poznam par ludi, ktori robili na pobocke, nikto by sa tam nechcel vratit

maranco
14. jún 2024

@liz_lemon nie v každej banke predávajú nevyžiadané produkty. Vo FIO netelefonujú klientom sami od seba s ponukami ani nedohadujú osobné stretnutia aby predstavili ponuky. Riešia len to s čím klient zavolá alebo príde osobne.

veronvh
autor
14. jún 2024

@maranco na pohovore mi vravela že 30 percent práce je obvolávanie klientov ….
Len je iné to počuť v pozitívnom duchu od riaditeľa a iné počuť reálne skúsenosti ako to tam funguje
Či to je ozaj taký nátlak (a už nikdy viac)

butterflyeffect
14. jún 2024

@veronvh pracujem v banke sice nie 365, ale poznam ludi aj z inych bank a podla slov kazdeho- v kazdej je to rovnako… a poviem ti to tak-ked vtacka lapaju pekne mu spievaju, mam kolegynu ktorej dokonca riaditel na pohovore tvrdil ze plany nie su, a ked ho potom s tym konfrontovala tak jek povedal ze ved robit treba vsade… no a praca v banke, velakrat zakusnut do jazyka, velakrat sklopit hlavu a velakrat robit to co nechces a sa ti prieci… kazda z bank prechadza teraz na navolavanie klientov do banky na stretnutia, niezeby bolo malo klientov co pridu sami ale podla ich statistik vraj viac produktov predas tym co si zavolas ako tym co pridu daco riesit…. Gro prace je predaj a vela ucenia sa, lebo samozrejme potrebujes vybavit aj vsetky poziadavky klientov… za mna dost psychiatria, mna tam drzala len vidina materskej a dobry plat… ani ti nebudem hovorit kolko pracovnikov rocne da vypoved na jednej pobocke…. Praca s klientom je super ale to co pozaduje vedenie a ako si predstavuje to kazi…