Práca upratovačky 5 hodín na týždeň

15. sep 2024

Čo si o tom myslite? Prijala som narýchlo prácu ako upratovačka. 5 hodín týždenne za 4,31€ na hodinu. Je to férové? Nevyznám sa v tom ja vôbec. Niekto hovorí že je to málo a Niekto že dobré. Je to ŽSR firma. Upratuje sa kancelárie.

sevrin
15. sep 2024

Dostala si na hodinu minimálnu mzdu. Je to férové, pretože ŽSR ti platí toľko koľko jej umožňuje zákon a ty si ponuku prijala. Keď sa ti nepáči, kedykoľvek môžeš odísť a nájsť si prácu inde. Záleží od možností a schopností.

mamina7070
15. sep 2024

normalna praca za minimalku nic nezvycajne len teda malo hodin do mesiaca hladaj si k tomu dalsie prace

petronelag
15. sep 2024

K tomu treba ďalšiu prácu, veď to je práca 1 hodina denne?

autor
15. sep 2024

@petronelag 5 hodín na deň

mamina7070
15. sep 2024

hore mas napisane 5 hodin tyzdenne 😉

autor
15. sep 2024

@mamina7070 Tak mám n 80 hodín za mesiac

autor
15. sep 2024

@mamina7070 preklep

ukgirls
15. sep 2024

no ako upratovacka kancelarii na polovicny uvazok ti viac aj tak nik neda.. nieje to kvalifikovana praca takze pokial to tebe vyhovuje,ze malo zarobis tak ok ...

autor
15. sep 2024

@ukgirls Hľadala som niečo od 8mej lebo dieťa dávam do škôlky. Takže som musela zobrať túto prácu tak silene.

lindous
15. sep 2024

Fér/nefér, priestor na zjednávanie lepšieho platu tu asi moc nie je a pokiaľ nič iné v obzore nemáš, tak určite lepšie ako nič...

kristinapetronela
15. sep 2024

Pohode .aspoň niečo

tiika
15. sep 2024

Vela ľudí pracuje za minimálnu mzdu, toto je nekvalifikovaná praca, s nízkym stupňom náročnosti, zodpovedá tomu i plat. Budeš mať prácu, ktorú zvládneš, vyhovujúcu pracovnú dobu, zamestnávateľ je seriózny, budú za teba platené všetky odvody.
Podľa mna by sme si mohli viac vážiť akúkoľvek serióznu prácu. Nie je to samozrejmosť. Zároveň oceňujem, ze si ochotna zobrať i menej platenú prácu, lebo chceš pracovať, postarať sa sama o seba, prispievať do rodinného rozpočtu. To neznamena, ze tam musis ostať navždy. Nech sa ti darí.

autor
15. sep 2024

@tiika Ďakujem 🙂