Práca telefonistky

22. apr 2021

Zobrali by ste prácu telefonistky ? Ponukanie vyhodnych balickov klientom,pripadne predaj? Teraz ked je tazka doba najst si akukolvek pracu

ibrunova
22. apr 2021

Ak by som bola platená od počtu predaných vecí, tak isto nie.

pribinak
22. apr 2021

To je praca ktorú málokto vydrží robiť. Je to psychicky veľmi náročné. Rataj s tým že si platená od výkonu, koľko veci predáš a hlavne rataj s tým, že ľudí otravujes a ľudia sú na teba potom nepríjemní

hipuska
22. apr 2021

Ja som pracovala vo firme, kde toto prebiehalo. Akože dievčina, mladá, dosť ku bolela hlava. Mala slúchadlá a handsfree. Ona sa napríklad prechádzala po chodbe, ľahko cvičila a strikovala. Počas hovorov. Ono to niekedy ten telefonovať teba minutku. Tak za hodinu x 8 sa toho nazbiera.

Ale, zobrala by som. Nemusíš tam byť večne. Vyskúšaš, dačo zarobis. A posunies sa ďalej. Žiadna skúsenosť nie je zlá.

katkamatka7
22. apr 2021

Žiadna skúsenosť nie je zlá. Ak ide o ponúkanie balíčkov, ktoré by ľudia bežne nekupovali a ešte si aj od toho hodnotená, tak telefonáty príjemné moc nebudú a šéfstvo nebude nadšené, že predaj nejde. Ak by však šlo o prácu, kde telefonuješ, lebo už si niekto objednal a Ty potvrdzuješ objednávky, si k dispozícii pre radu, volajú Tebe, lebo potrebujú nastaviť účet, lebo chcú niečo zmeniť, taká telefonická podpora je na psychiku priaznivejšia. Práca s handsfree, headsetom, obe ruky voľné, aby si ťukala do PC. Za deň stovka telefonátov. Nie je to ľahké, ale ani extra náročné, keď si nájdeš systém. Každá skúsenosť sa ráta.

ivangeline
22. apr 2021

Ano..ak si taky typ..ze miluje rozpravat.. ;) a mas rada produkt!!

alexk12
22. apr 2021

Podľa toho aký je plat skôr nie ako ano

fiafia
22. apr 2021

Chvíľu som robila telefonistku. No v tejto dobe som nestihla ani dopovedať a už položili, prípadne mi vynadali. Navolat ľudí potrebných na jeden deň bolo takmer nemožné a ani raz som neskončila nacas

snazilka_bio_mamka
22. apr 2021

Vydrzala som to 2 tyzdne s odrenými ušami. Ja, čo nenavidim telefonovať este aj s vlastnými rodičmi, normalne sa mi spotia dlane, ked mi zvoni telefon, som šla robiť telefonistku :D ale aj keby..je to naprd praca.

modrykonik33
2. feb 2023

Ako si sa rozhodla? Za mňa určite nie, to radšej za predavačku by som išla