Práca telefonistka

danka2009
28. aug 2023

Ahojte prosím vás chcem sa opýtať, pracoval niekto na pozícii telefonistka? Mám ísť na pohovor a chcem sa opýtať či by mi niekto vedel viac povedať o tejto pozícii? Ďakujem svoje + aj -

ariannazara
28. aug 2023

Veľa záleží od toho ci budu klienti volať tebe alebo ty im ;) ja som bola na pohovor kde chceli aby som 8 hodín volala ľuďom a presviedčala ich na o2 paušály, internety a také veci. Samozrejme nejaký minimálny fix a ostane koľko ľudí presvedčis toľko zarobíš. Preto som tu prácu hneď odmietla.

zrncita
28. aug 2023

boze moj ked si predstavim ako neznasam, ked mi volaju napriklad z topshopu, delimana a podobnych firiem. vsetko zalezi od toho, co a pre koho budes pracovat. no ak bude plat umerny tomu, kolko veci alebo sluzieb predas, neviem neviem

kvetinka1918
28. aug 2023

@danka2009 narovinu povedané ak ideš ponúkať nejaké brožúrky paušály atď je to s prepáčením doslova na hovn*.

ariannazara
28. aug 2023

@zrncita presne toto ma napadlo 😅hneď som povedala ze nemienim nikoho presviedčať, samej mi je neprijemne keď mi volajú.

caroline_
28. aug 2023

@danka2009 skus priblížiť o akú firmu sa jedna, a ci budeš aktiv alebo pasiv

bluemoon24
28. aug 2023

@danka2009 ja pracuju na lince, ale pouze prichozi hovory, zadny aktivni prodej, nebo studene hovory, to bych delat nedokazala.

petranelkova
28. aug 2023

Zalezi to od firmy comu sa venuje. Kludne mozes pracovat len na nejakej linke a nemusi to hned znamenat, ze budes ludom nieco ponukat. Za to, ze pojdes na ten pohovor nedas nic

athena27
28. aug 2023

@danka2009 zisti si o danej spoločnosti viac - čím sa zaoberá, z toho budeš vedieť čomu sa na telefóne budeš venovať, či budeš volať ty alebo klienti tebe. A zváž si či by si to chcela robiť, inak stratený čas aj na pohovore.

svetlonos
29. aug 2023

Ahoj,
ja som mala ludi zavadzat a cim dlhsoe trval telefonat, o to viac platili za "mnou poskytnute informacie" o poistkach 🙈
Opytala som sa, ci je vobec taka kriminalna cinnost legalna. Bola som hrozne vytocena, skoda casu. Hlavne zenskej trvalo 40 minut kym presla od poistiek k povodnemu zemeru - odžubavanou ludi.