Práca s manželom u rovnakého zamestnávateľa

mimuska18
10. aug 2019

Zdravím, potrebujem skúsenosti iných. Mám možnosť zamestnať sa u manžela v práci. Jeho šéf ponúka prácu a ja som na vážkach, či to skúsiť alebo si nájsť niečo iné. S manželom sme spolu 5 rok. Máme dobrý vzťah, len otázka je aké by to bolo keby sme spolu pracovali 8 hodín denne. Máte niekto skúsenosti, či to nenarušilo vaše manželstvo. Máme 5 ročného syna a pracovný čas by mi vyhovoval. Neviem sa rozhodnúť čo ďalej. Za odpovede Ďakujem

zajacik85
10. aug 2019

Ak mate dobry vztah tak preco nie, vela parov pracuje spolu a bez problemov. Vyskusan a uvidis, ak by to nerobilo dobrotu a mali by ste ,,ponorku,, tak pracu vymenis. Pocas skusobnej doby budete mat dost casu sa otestovat 🙂

gabuliacik
10. aug 2019

Zalezi na tom,ci v tej praci by ste nejak na seba pracovne nadvazovali a ci by ste boli v sustavnom kontakte... ak ano,je to na zvazenie... ponorka je pre vztah nebezpecna...

limetka69
10. aug 2019

všetko záleží od vašich pováh, ja som sa s mužom zoznámila v práci, ale potom mi vadilo, ze ma mal pod palcom, kolegovia mu ochotne zvestovali kde som, co robim (aj ked nic zle) a uz ma spovedal, po materskej silou mocou chcel aby som sa vratila naspat, ale hlavne z dovodu, ze tam je on som nesla, zastavam nazor, ze zena ma byt pre svojho muza zcasti tajomna, nemusi vediet vsetko, ked by som tam bola vedel by o mne vsetko, teraz nevie, teraz aj trosku ziarli, nie je si taky isty 🙂 som zaujimava, mame o com kecat, kedze s nevidime, inak.... sli sme si na nervy, spolu v robote, doma, proste je to take, no....ale niekomu to vadit nemusi, ved vyskusaj ked to bude na prd, budes hladat inde 🙂

ikonica
10. aug 2019

My sme u jedneho zamestnavatela, ale kazdy na inom oddeleni, v podstate sa cely den nevidime... A nijak to neprekaza...

tamvtme
10. aug 2019

Ja som kedysi mala tiež túto možnosť ale po dlhšej debate s manželom sme sa zhodli, že radšej sa poobzeram po inej práci... Hodne záleží, či by ste boli v každodennom pracovnom kontakte alebo nie...

niki172
10. aug 2019

ja pracujem s mužom v jednej firme. Dokonca si naše funkcie vyžadujú aby sme boli v kontakte aj cez pracovnú dobu. Všetky služobné cesty musíme podniknúť spolu. Doma máme dohodu že o práci nepadne ani slovo. Už takto robíme 9 rokov, sem tam mi samozrejme lezie na nervy aj ja jemj ale vzdy sa to da. Vieme sa zhodnúť a spolu nam to v práci ide super tak isto ako doma. Ja by som išla do toho znova. Záleží ale aky dobrý mate vzťah My neplánujeme asi tka skoro meniť ani jeden hlavne kvôli dobrému platu a super podmienkam

erikavesela
10. aug 2019

Ja som kedysi mala tu istu moznost a po rozhovore s manzelom som tu pracu nezobrala...nie kvoli tomu, ze by sme boli stale spolu, ale kvoli riziku skrachovania alebo inych problemov, do ktorych sa firma moze dostat ..pretoze v tom pripade pridete obaja o pracu a ostanete bez prijmu

caelley
10. aug 2019

My sme pracovali v jednej firme ale kazdy na inom poschodi, teraz nastala situacia ze presiel k nam na projekt a tak sa vidime prakticky nonstop. Nie sme v jednom time, kazdy pracujeme s inymi ludmi a na inych veciach a sice na seba vidime, ale kazdy si robi svoje a komunikuje s tymi ludmi, s ktorymi pracuje, nemame spolocne mitingy ani nic. Vlastne k nejakej debate medzi nami dojde len pocas obeda 😃 Tiez mame 5 rocneho syna. Pracovali sme aj kazdy inde, ale takto je to pohodlnejsie, do prace rano chodime spolu jednym autom, z prace chodime spolu. A kedze robime na rovnakom projekte, vieme si navzajom poradit, to je tiez super vec. Ze firma skrachuje sa neobavam, jednak je to velky korporat a jednak robime v sektore, kde si pracu najdeme na druhy den.

lula313
10. aug 2019

Ja som s mužom robila par rokov, ešte aj v jednej miestnosti sme boli, vedľa seba a ja som bola veľmi smutna, keď som musela odist a hrozne mi chýbal. Ale zase ja mám muza, s ktorým nie som preto, lebo nemam s kým byt, ale preto, že mám jeho prítomnosť rada a za tých 15 rokov nemôžem povedat, že by mi liezol na nervy a to nemôžem povedat o žiadnom inom cloveku, ktorého som v zivote stretla, či rodinných prislusnikov😂😂😂

malinajahoda
10. aug 2019

@mimuska18 my sme s mužom spolu skoro 13 rokov. Pracovali sme spolu skoro vedľa seba v DE vyše 7 rokov. Klapalo nám to. Doteraz rada spomínam na tieto časy.

era777
11. aug 2019

Ja s muzom spolu pracujeme uz 4 rok ... Sme na jednej chodbe len ja som na jednom konci a on na druhom ... Ked chceme tak sa vidime, dame kavu, ale ked nechceme tak kazdy po svojom 🙂 aj na obed ideme spolu , rano do roboty spolu , a sem tam mame spolocnu aj robotu , vobec mi to nevadi, ani nam to nezasahuje do vztahu ani si nelezieme na nervy, akurat neriesi jeden druheho pracovne veci a kolegov nestarame sa, vieme o tom kecame ale nemudrujeme si potom napr.aby som ja nieco povedala na hlas ked oni nieco riesia s kolegami napr. Viem o situacii ale tvarim sa zenie a neozyvam sa 🙂 ani v pripade nejakeho konfliktu napr. Na pracovisku s kolegom sa nestarame jeden do druheho aj ked ma clovek chut zastat sa alebo otvorit usta ,tak to nerobime kazdy si svoje riesi za seba 🙂 uz si neviem predstavit ani, ze rano kazdy po svojom a stretneme sa doma az poobede 🙂 za mna je to super ...

vevuska1990
16. aug 2019

Ja s mojim mužom pracujem už 4roky a sme spolu aj na smene vôbec nám to nevadí rozumieme si