Práca pre poisťovňu - skúsenosti

gabika2492
19. jún 2015

Ahojte chcela by som sa opýtať, nepracovali ste tu niekto niekedy, príp. nepracujete aktuálne pre poisťovňu? Prvý polrok školenia, zaúčanie - dá sa to zvládnuť aj keď je človek v danom obore úplný laik?

lilimoni
19. jún 2015

@gabika2492 segra robila a zmakla to 🙂 vela sprtala a kolegyne jej pomohli 🙂

gabika2492
autor
19. jún 2015

začínala od nuly? ja len či to nie je také hrr že síce je školenie ale také že človek ani nevie o čom alebo sa naozaj začína od nuly..

siska53
19. jún 2015

@gabika2492 mnohe tak zacinali... Da sa to zvladnut... Kolegovci pomozu..

leonie77
19. jún 2015

...samozrejme že sa to dá zvládnuť, osobne som zaučila niekoľko kolegýň, niektoré pochopili rýchlejšie, niektorým to bolo treba vysvetliť polopate, ale nakoniec to všetky v pohode zvládli. Najprv treba absolvovať tzv. finančné vzdelávanie, aby Ťa mohli registrovať do NBS ( to je pre väčšinu laikov najťažšie ), produkty sa učíš postupne. Okrem toho poisťovne poskytujú rôzne druhy školení, ako produktové, tak aj predajné zručnosti. Neboj, zvládneš to...držím palce 🙂

lilimoni
19. jún 2015

@gabika2492 hej od nuly 🙂 a zvladla to 🙂

gabika2492
autor
21. jún 2015

no prijímajú len 1 osobu tak ja len zo zvedavosti, keby náááhodou motyka vystrelila :D viem že by ma v prípade prijatia čakalo 6 školení za prvé 3 mesiace, len ma zaujíma či akože tie školenia budú fakt pre laikov alebo sa ocitnem v skupinke kde fakt budem len "zííírať" a nechápať o čom je reč...lebo pochybujem že by sa robilo špeci školenie pre jednu osobu

leonie77
21. jún 2015

@gabika2492 ...no možno zo začiatku budeš naozaj len "zírať", kým ako-tak pochopíš o čom to poisťovníctvo vlastne je, ale neboj, školitelia sú veľmi priateľskí a ústretoví a vedia to odprezentovať tak, aby pochopil aj laik...a určite nebudeš jediný nováčik, to že berù jedného od vás, neznamená, že budeš jediná na Slovensku...ja som tiež prišla na pobočku sama a na úvodnom školení nás bolo asi 20 ľudí...

gabika2492
autor
21. jún 2015

No uvidíme, zajtra sa dozviem čo a jak...kým sa dozviem či vôbec majú o mňa záujem, mala by som sa riadne zamyslieť či do toho ísť ak budú oni chcieť.
Ale ďakujem vám všetkým za odpovede a postrehy 🙂