Práca popri trojročnom dieťati

anna12399
23. jan 2022

Ahojte ženy končí my rp a chcem ísť pracovať ,ani nie pre peniaze ale chcem ísť konečne medzi ľudí . Manžel pracuje tiež na 3 zmeny osmičky ja by som chcela nastúpiť do tej práce kde pracuje aj on . Ako to zvládate keď ste len 2 a pracujete ? Mali má 3 roky do škôlky nechodí

luccija
23. jan 2022

@anna12399 môže ho po nočnej zaniesť do škôlky či s kým zatiaľ bude?tebe by bolo najlepšie na jednu smenu, ak sa dá...ináč si to neviem predstaviť pri dvoch na smeny

zmrzlinka2021
23. jan 2022

@anna12399 pokial peniaze mate a je to cisto len o tvojej sebarealizacii a socializacii, chod na polovicny uvazok 🙂

sendy1977
23. jan 2022

@anna12399 ale ty chceš ísť na 3 zmeny ale môžeš chodiť iba na 1 zmenu? Lebo ak manžel bude na nočnej a ty na rannej, kto bude s malým keď v práci musíš byť minimálne 10 min. pred začiatkom zmeny a manžel bude ešte na svojej zmene. Pripadne ty poobedňajšia a on nočná?

kittykat22
23. jan 2022

@anna12399 ked nepotrebujes peniaze preco chces ist pracovat na zmeny? Nebolo by ti lepsie v nejakej pohodovej praci v malickej kaviarni, predajni s oblecenim alebo kniznici? Pocitaj aj s tym, ze niektore deti su po nastupe do skolky velmi casto chore. Bolo by dobre, keby si mala niekoho kto sa ti o dietatko vyzdvihne a postara kym prides domov.

martinkatinka
23. jan 2022

Nesla by som na zmeny, ale zalezi aj aky mas odbor, respektive co vies robit.