Práca policajtky

boba55
14. nov 2023

Ahoj máme tu nejaké policajtky? Prosím veľmi by som chcela nejaké názory, skúsenosti, rozmýšľam nad tým že by som to skúsila ale nemám preddtavu či to je dobrý nápad. Ďakujem

obkladac
14. nov 2023

Kľudne si daj žiadosť o chvíľu bude viac policajtiek ako policajtov budeš pracovať v ženskom kolektíve.

boba55
autor
14. nov 2023

@obkladac prečo myslíš?

obkladac
14. nov 2023

Ja si to nemyslím ja to viem, počet policajtiek je oveľa vyšší ako kedysi, v PZ je podstav už to nieje výber ale nábor, je to preto že nástupný plat v PZ je nízky pre mužov menej zaujímavý, nemám nič proti ženám v PZ len je otázne keď zavolajú dvojčlennú hliadku v zložení žena+žena na bitku do krčmy ako to dopadne, ale držím palce.

mclissa
14. nov 2023

Pokial uz teraz vahas, tak nie. To nie je praca pre kazdeho.

hiro
14. nov 2023

@obkladac "žena+žena na bitku do krčmy" - tak ja neviem ale myslim ze aj jedna 50kg zena pravidelne trenovana na rozne styly boja + hromada roznych zbrani co ma pri sebe zvladne mnoho krcmovych povalacov co nemaju taky trening, nie?

obkladac
14. nov 2023

Prídem sa pozrieť

anissee
15. nov 2023

@hiro aj ja sa pridem pozriet na take..to.kde v Amerike jedine 😄😄😄
Robila.som.na psyche a prisli nam spacifikovat pacienta policajt+policajtka...a samozrejme lady ostala zavreta na osetrovni lebo sa bala a musel si policajt poradit ako vedel + boli sme tam my..mna to tak nasralo vtedy...ze ona sa boji...ze ona malo robi este, podobne dristy...radsej by sedkala v kancli na riti, ale nie je miesto...

elmivelmi
15. nov 2023

Tak snad nebudes okatena za vyberanie pokut pri prekroceni rychlosti z 50 na 55,ale budes sa venovat naozaj zmysluolnej oravu.Lebo mne pride ze ti policajti nerobia nic ken vyberaju pokuty a ak je problem tak nic.Hlavne to vidno v politike kolko ludi beha este po slobode a vladne nam.Ale velke ryby plavaju a tie malinke,na tych si policajti asi zvysuju ega.

elmivelmi
15. nov 2023

@anissee alwbo vyberala pokuty za rychlost,nie?Inak naozaj chudak polivajt,to ste mu asi pomahali vy sestry,nie?

marca12
15. nov 2023

@obkladac No len sa ty neboj. Mam kamosky policajtky kazda jedna z nich ovlada bojove umenie,maju za sebou sutaze na vysokej urovni. Do PZ este stale beru zdarnych ludi,nie len tak hocikoho z ulice

marca12
15. nov 2023

@anissee to je dost smiesne na zaklade jednej policajtky si urobit obraz o vsetkych

ivetz
15. nov 2023

@elmivelmi Nemáš bledomodrú šajnu o tom, ako prebieha vyšetrovanie a trestné konanie. Podobnými výrokmi by som sa nestrápňovala!

mondolina
15. nov 2023

@elmivelmi
vidím že sa rozumieš 🤣
myslím že sa tu bavíme o radových obvoďákoch🙈 ten nemá nič spoločné s tým či niekto behá po slobode či nie.

obkladac
15. nov 2023

@anissee presne tak to je

obkladac
15. nov 2023

@marca12 určite sú a som rád že sú, ale žena v 99 percentách nemá takú silu ako muž alebo sa bojí ako príspevok vyššie , pre zadávateľku témy skús,odísť môžeš vždy.

anissee
15. nov 2023

@marca12 ale prosim ta...ja na psyche som robila 15 rokov a takych damiciek bolo az az...dalsia vec...mam v rodine velmi blizkych pribuznych muzov policajtov cca 4 ks presne, z toho 3ja robia na zone a maju sluzby aj s damami a ani jedna neovlada bojove umenie ani sebaobranu, a to su 2 rozne mesta..a najma ma to nasralo ked sli riesit moj svagor a kolegynka policajti krcmovu bitku a ona stala ako stlp..chlapi z toho mali show...a schytal to moj svagor a to je sportovec vysoky ...ale ked su 4ria na 1dneho je to tazko...ja ich nehadzem do 1 vreca...poznam jednu babu, co schova do vrecka aj chlapa...ale to je jedna jedina...ich pracu nezosmiesnujem...nezlahcujem...ale niektore by si mali premysliet ci a co idu robit

ivetz
15. nov 2023

@hiro Asi Ťa inšpirovala Makepeacová - "rôzne štýly boja"? - ak sama dievčina netrénuje, v práci to nerobí - nemá kedy... V rámci policajného vzdelania získa iba minimálne základy, ktoré keď nerozvíja, tak sú jej iba na to, aby vedela, že niečo také je. A zbrane? - si to predstavuješ ako nejaký Klondike - policajt si musí poriadne rozmyslieť, či použije zbraň alebo nie - existujú inštitúty ako "nutná obrana" a "krajná núdza". Ak bol tvoj príspevok myslený ako vtip, sorry, že som ho nepochopila 🙂

anissee
15. nov 2023

@marca12 a nemas pravdu...uz zoberu aj co.more vypluje, lebo to nik nechce robit...kopa mladych sa im.serie.na ten uzasny plat. a zodpovednost

valeria_h
15. nov 2023

@elmivelmi Lenže s tým, že niekto behá po slobode polícia nič nemá. To súd rozhoduje o treste.

konikmodry111
15. nov 2023

Ja poznam dve mlade policajtky ktore maju mozno 50kil ale spacifikuju hocijakého chlapa lavou zadnou ☺️ neviem co to máte za predstavy 🙈

hiro
15. nov 2023

@ivetz Tak ja som v tom ze policajti co chodia na taketo zasahy tak maju aspon raz tyzdenne cvicenia kde ich ucia nejake efektivne hmaty a chvaty ze ked potrebuje niekoho zlozit vie co ma robit a za sekundu je to vyriesene a zbrane co maju k dispozicii som myslel nejaky pelendrek ci ten teleskopicky obusok, taser a ked by ich ani toto neskludnilo tak samozrejme aj zbran s ostrymi nabojmi.

ivetz
15. nov 2023

@hiro ...veľmi skreslená predstava...

elmivelmi
15. nov 2023

@ivetz ale mne je jasne ze policajti nerobia nic ine len vyberajuvpokuty a potom v 40idu do dochodku a to malo percento muzov vzakone mozno vyriesi jeden pripad za 30rokov,ze niekoho obvinia a podobne.Nic sa tu nevysetruje poriadne a dobre,u nas sa len pokuty dobre vyberaju.

ivetz
15. nov 2023

@elmivelmi Zasa ďalšia hlúposť - píšeš, že v 40 idú do dôchodku - to by museli byť príslušníkmi PZ od 15 rokov. Nárok na výsluhový dôchodok vzniká po 25 rokoch služobného pomeru - toto platí už 10 rokov a je to jeden z dôvodov (okrem nízkych nástupných platov, šikany zo strany nadriadených a verejnosti...), prečo o prácu v PZ nie je záujem. Platí to, čo som napísala - nemáš "bledomodrú šajnu". To sú také vágne tvrdenia na úrovni debaty pri pive...alebo aj politikov, ktorí riadia tento štát.

elmivelmi
15. nov 2023

@ivetz No poznam par co po 40tke sli do vyslujoveho napr moj stryko.Nemam ponatie mozno ale dojem mam a to taky,ze policajti su schopni naozaj len na tie pokuty.

mondolina
15. nov 2023

@elmivelmi
choď robiť tú prácu a potom uvidíš🙈

mondolina
15. nov 2023

@elmivelmi
ty si veľmi hlúpa. v akom obore pracuješ?

valeria_h
15. nov 2023

@elmivelmi Nehnevaj sa, ale Ty nemáš ani poňatia čo práca policajta obnáša 🤦‍♀️

elmivelmi
15. nov 2023

@mondolina a ty si mudra policajtka?😉 No je to tak,oni si tu reklamu robia sami.Hlavne ked je obmedzena premavka ,robi sa cesta,zdrzuje to uz tak premavku a oni vo vidinr zisku budu pokutovat na tej ceste za bagrom.To su hlupaci.Pomlcim
ked niekomu vykradnu sklad tak pachatel sa nenajde za cely zivot-kde su?Preco tam radsej neposilnia stavy.Alebo na kriminali.Je to naozaj unihe ked niekto dostane za pestovanie marihuany pre svoje ucely(nezaraba,nepredava to) 15-20r A ine ryby utekaju,aj taky pedofil co zneuziva deti dostane smiesnu podmienku ci len 3-4r.
A mne to je jedno bsetco su jedna banda ty mudra.Snad ty nie si uniformovana.

mondolina
15. nov 2023

@elmivelmi
a ty kde pracuješ? 🤣 podľa mňa nikde.