Práca po rodičovskej dovolenke

6. feb 2023

Ahojte. Mam 3,5 r dieťa, v januari začala chodiť do škôlky. Začínam si hladat prácu, ale už ani neviem v akom odbore, mam 5r praxe v administratíve, predtým rok v obchode. lenže mam strach ze to nezvládnem. Bojim sa ze si na škôlku nezvykne, stale rano poplakava ale je iba do obeda zatial (keďže som na predlzenej tak dlhsie nemôže byť) bojim sa, ze ked ma niekde prijmu budem viac doma (kvoli chorobnosti) a nakoniec ma vyhodia, ze toto nepotrebujú...brigada sa mi neoplati sme 25km od mesta, iba plny úväzok co je od 8mej najskôr... prosím Vás, je to moc hrozne niekde začať takto ? Uplne mam z toho az paniku ze co bude 🤦🏻‍♀️ ako to u vas fungovalo keď ste sa po RD vrátili do práce? Ďakujem ♥️

liz_lemon
6. feb 2023

hladaj administrativu, tam mas sancu aj nadobru pracovnu dobu, alebo HO, dieta si bude musiet zvyknut, vela deti rano place, ale pocas dna su v pohode, normalny zamestnavatel vie pochopit, ze male deti byvaju castejsie chore, muza nemas? my sa striedame na HO, ked treba byt doma, napr. ked som isla pracovat po RD, tak som hned prvy mesiac ostala PN, ale kedze mam ustretoveho zamestnavatela, nikto s tym nemal problem, takisto ani s OCR, nastastie som po cca 1/2 roku, uz mala HO, co velmi pomaha, a na OCR uz vobec nechodim

lauriik
6. feb 2023

Ked mas prax v administrative tak hladaj tam. A urcite su aj prace kde sa zacina skor ako o 8:00.
Podla mna si vyhod z hlavy vsetky cierne scenare co tam teraz mas. Vacsina zien pracuje od 3r dietata a nejako funguju. Urcite to zvladnes aj ty. Ja ked som isla do prace tak pri obidvoch detoch som isla do toho s tym, ze bude dobre, zarobim peniaze, budem medzi ludmi a nerozmyslala som co sa vsetko pokazi. Mas uplne zle nastaveny mindset.

autor
6. feb 2023

@lauriik ano to je fakt, priznavam ze som takto negatívne nastavená, ale nehnem stym proste z tohto celeho mam strach 😒

nely1704
6. feb 2023

Uvedom si, že na Tvojej budúcej práci nestojí svet. Ak nevyjde jedna, vyjde iná....ak budes na OČR tak budes....nevyriešiš to už teraz, že sa budeš báť !
Všetko to zbehne rýchlo...akýkoľvek problém nastane, budeš to riešiť POTOM . Vždy je všetko nakoniec inak ako si predstavujeme 😎 hlavu hore

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz