Práca po rodičovskej dovolenke

4. aug 2022

Pekný deň prajem. Skončila som strednú školu hotelovú akadémiu ako tehotná takže som ostala doma na rodičovskej dovolenke. Teraz mi končí. Hladam si prácu na nete no je toho žalostne málo v mojom okolí. A hlavne preto, lebo naozaj chcem prácu kde skončím najneskôr o 17 poobede, veľmi mi záleží na tom aby som trávila čas s dieťatkom večer. Kam si môžem poslať žiadosti? Vôbec netusim kde by stačilo moje vzdelanie. Je možnosť robiť asistentku učiteľa iba so strednou školou? Ďakujem za rady.

7lenka11
4. aug 2022

Ahoj, s touto skolou asi do hotelierstva, no tam nebudes robit do 17tej.. mozno by som teda skusila nejake administrativne ponuky - asistentka riaditela, recepcna, pripadne na nejakom urade...

lasona
4. aug 2022

Práca do 17:00 je väčšinou rozchytana...bohužiaľ, čo vidim Tak krátky dlhý tyzden 12 hodinové zmeny...obchody detto do vecera..jedine si zlepšiť kvalifikáciu..nejaký kurz, niečo...bohužiaľ ja som ešte len tehotná,ale už rozmýšľam čo budem ďalej..3 roky ujdú ako voda a potom sa kde zamestnam..preto makam na Tom už teraz

jaja20
4. aug 2022

Skús na pošte,priehradkovy zamestnanec alebo aspoň ako doručovateľka. Tie majú dobrú pracovnú dobu.

terez246
4. aug 2022

Ak máš maturitu, skús štátnu správu. Aj tam sú miesta na 8 hodín. Dlhšie výberové konanie a ponuky nebývajú zverejnené na portáloch, treba posielať priamo na inštitúciu. 😊

sasha10
4. aug 2022

Ja by som skúsila nejaké vyvarovne, alebo teda reštaurácie ktore ponúkajú obedy, začínaš ráno o 6 a v podstate možno o 2 končíš (každý to ma inak) tam v tvojom obore je to jediné kde nebudeš v práci do večera...

autor
4. aug 2022

@sasha10 no ja som nemala odbor kuchár, čašník 😁 maturovala som z odborných predmetov ako je ekonomika, účtovníctvo, právo.. tak si myslím že hádam je šanca sa zamestnať aj inak, nielen ako čašníčka alebo kuchárka. Ale aj tak vďaka za radu 😊

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka193
3. máj 2024

Ahoj autorka, kde si sa nakoniec zamestnala? Mne tiež končí RD v októbri a podobne mám ukončenú Hotelovú akademiu.

autor
10. máj 2024

@mirka193 ahoj, robila som chvíľu v callcentre a už som opäť na materskej 😂