Práca po materskej

nenaaaaa
18. okt 2022

Zdravim, chcem sa len informovať. Po materskej idem prvý krát do práce ktorú si samozrejme že ešte hľadám keďže som pred materskou nepracovala ( študovala som). Chcem sa spýtať či máte konkrétne skúsenosti s prácou v obchode ( napr. oblečením, drogéria) kde boli v pohode s tým že môžte ako mamička pracovať povecme že len doobeda alebo len na polovičný úväzok. A ak áno, mohli by ste mi napísať prosím že v akom obchode. Kludne aj do správy. Ďakujem

mirkaz156
18. okt 2022

@nenaaaaa Tesco a Kaufland nemajú problém ani s mamičkami ani polovičnými úväzkom (osobná skúsenosť).
Môj názor čím väčší obchod tým väčšia šanca že ťa vezmú podľa tvojich požiadaviek. Keď sú niekde dve predavačky tak ťa nevezmú nebudú riskovať že viac nebudeš ako budeš chodiť do práce... Čím viac zamestnancov tým väčšia šanca, že ťa vie niekto zástupiť v prípade choroby dieťaťa.
Samozrejme to záleží aj od vedenia to už je ale individuálne.

klarissa25
18. okt 2022

Fúú obchod alebo aj drogeria praca len doobeda...no neviem ci sa niekto nájde...

77katarina
18. okt 2022

@nenaaaaa V obchode asi ťažko iba na ranné smeny. Nechápem prečo si niekto myslí, že keď má polovičný úväzok automaticky bude robiť iba ráno. U nás v našom obchode práveže kto mal polovičný alebo skrátený úväzok robil väčšinou iba poobede do 21 alebo do 22 hod.

evkamotka
18. okt 2022

Suhlasim, aby si hľadala vo velkych retazcoch

nenaaaaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vakaveronika
19. okt 2022

@nenaaaaa iba potraviny, budeš potrebovať preukaz, stojí asi 30 e a najlepšie by som brala Lidl, má podľa mňa najlepšie platy

klarissa25
19. okt 2022

@vakaveronika ale nie všade ti vyjdu v ústrety že len ráno robiť a od ôsmej do tretej