Práca osobný bankár

1. dec 2023

Ahojte hľadám si prácu a ozvali sa mi z Prima banky, ČSOB a 365 bank na prácu osobný bankár. Robíte to niekto? Rada by som sa informovala čo táto práca obnáša. Ďakujem

melanta
1. dec 2023

Bola si niekedy v banke? Predpokladám že áno. Takže zbežne vieš. Každý má svoj plán, koľko za mesiac musí otvoriť nových účtov, hypoték, spotrebných úverov, investícií, sporení, mimo Prima aj kreditky a poistenie. Tiež na väčšine pobočiek musí denne telefonovať a dohadovať si stretnutia, aby klientom tieto produkty ponúkal. Pomedzi to musíš vybavovať klientov, ktorí prídu sa sťažovať, zrušiť účet, nastaviť inkaso atd. Pri Prima ešte pozor na to, že ak do roka odídeš, musíš im vrátiť náklady na školenie, niečo cez tisíc eur je to.

mamina7070
1. dec 2023

ak si toto nevies na nete dohladat nie je to praca pre teba 😉

melanta
1. dec 2023

@mamina7070 tak veľa užívateľov mk by nemohlo robiť ani upratovačku, aj tá sa musí vedieť často vynájsť. A tu sa ľudia pýtajú aj oveľa jednoduchšie veci ako toto.

maranco
1. dec 2023

Vo FIO banke neotravujú zbytočným volaním a dohadovaním stretnutí, ani nenútia produkty.

petamich
1. dec 2023

osobny bankar je vlastne poradca klienta/financny poradca len v bledo-modrom, rozdiel je v tom, ze osobny bankar ma na starosti svoje portfolio "premiovych" zakaznikov a tym poskytuje servisne sluzby a samozrejme snazi sa im predavat produkty

ja mam osobneho bankara napr. v Tatra banke a ak nieco potrebujem pisem/riesim veci rovno s nim

na konci dna je to ale to iste ako 90% pobockovych pracovnikov - poskytuje servis a predaj, len nie uplne kazdemu ale svojej skupine klientov

melanta
1. dec 2023

@petamich v Prima a 365 je osobný bankár to čo v Tatre klasický finančný poradca, len to krajšie nazvali. Ale ako si napísala, v konečnom dôsledku je to stále o tom istom.

petamich
1. dec 2023

@melanta 🙃 aha, tak to som teda netusila, dakujem ti