Práca na zmeny

2. apr 2024

Ahojte, tie ktoré pracujete na zmeny, ako často sa vám mení? Pracujete každý mesiac inak? Ide o to, že u nás sa nedá na nič zvyknúť lebo sa to vždy zmení a neskutočne ma to už vyčerpáva. Kým si nájdem systém ako fungovať tak sa to zase zmení.

autor
2. apr 2024

Zmeny v práci *

gabrm
2. apr 2024

@autor
Neviem čo máš na myslí,či zmeny či smeny. Ale ja mám zmeny aj niekoľkokrát za hodinu. Idem z domu v pondelok,reku idem do Poľska a v utorok prídem a už po ceste mi volaju,že idem do Rakúska a prídem v stredu. Dobre reku,ale keď sa v stredu vraciam tak mi volá po ceste,že treba ísť nakladať a on tam nemá koho poslať a treba ísť do Nemecka, ale len na otočku. No reku dobre. Keď mu v piatok ráno volám,že už som vyložil a čo ďalej,tak že si mám oddýchnuť a v pondelok ráno sa mu mám ozvať kde a čo budem nakladať.
Teraz keď som dal po 16 rokoch výpoveď,tak to už mesiac nemôže pochopiť,že prečo,že čo mi tu chýbalo,keď som dobre zarobil,mal novy kamión a neviem čo ešte.. 🤣

autor
2. apr 2024

Kým si vytvorím systém,.. napríklad pracovala som 9 hodinovky 3 dni potom deň voľna, zase 2 dni 9 hodín a deň voľna, atď. Potom ma prehodili na pondelok až piatok každý deň 9 hodín. Teraz pracujem jeden týždeň ranné 9 hodín 6 dní zo 7 a druhy týždeň poobedné 9 hodín 6 dní zo 7. Jednoducho nieje v tom systém, kým si zvyknem na to, že takto pracujem a takto mám voľno zase mi prehodia služby

gabrm
2. apr 2024

@autor
A je to taká lukratívna práca že ti to za to stojí? Lebo ak nie,čo ti bráni dať výpoveď a ísť do inej práce? Lebo myslím,že nie je taká kríza na trhu s prácou,aby človek toto trpel. Ono už nie je doba,že vo fabrike kde som sa vyučil tak budem až do dôchodku. Keď sa mi nepáči,tak kľudne aj po mesiaci idem ďalej a keď pán majiteľ vytvoril také super podmienky ,tak nech sa tam sám postaví. 👍

malinovka333
3. apr 2024

Co je to za pracu ze to takto menia stale?

katkaseiner
3. apr 2024

@gabrm ludia zabudaju ze obcas je fajn vediet plan...aj ked len na par dni dopredu. Aj zivot sa lepsie a lahsie organizuje. Na druhej strane to jedenie a nakupovanie jedla do kamionu...to tiez treba trochu naplanovat.

16zolik16
3. apr 2024

@gabrm to čo si myslel že zmeny a smeny tak smeny sa spisovne píšu ZMENY

mofa
3. apr 2024

A preco si chces nato zvykat?kolko dopredu to vies ako budes robit?

gabrm
3. apr 2024

@16zolik16
Áno pravdu máš. Vidíš,skoro 50 rokov som žil v tom,že smena a zmena je rozdiel. 🤣

16zolik16
3. apr 2024

@gabrm ja som to tiež nevedel 🙂 ešte pán Google všetko nájde 🤝🏽😉