Práca na večer

karolinka2010
23. sep 2016

Baby,poradte. Chcem sa zamestnat na pol uvazku v case medzi 17,00 a 22,30hod. Ovladam registr.pokladnu,skladove hospodarstvo,aj upratovat viem😁. Beru niekde v takomto pracovnom case do zamestnania aj na inu pracovnu poziciu ako na upratovacku? Nemam problem to robit,len tie platy su tam dost biedne (2,30-2,60 hrube). Dakujem.

cannella
23. sep 2016

Zalezi dost od toho, v ktorom meste si pracu hladas

cannella
23. sep 2016

A k tomu platovemu ohodnoteniu. Moj manzel codi robit obcas robit sofera na zachranku, kde ide o zivot, nie len na ceste, ale aj pri osetrovani pacienta od ktoreho sa moze lahko nakazit a nema ani 2,60€ v hrubom.

mima4
23. sep 2016

@cannella
no ale vidis, za ten peniaz su ochotni ludia robit...nacoby platili viacej? 😉

kde sa stretne ponuka a dopyt, tam je cena 🙂 proste spokojnost na oboch stranach

cannella
23. sep 2016

On zoberie max 1 sluzbu za 2 mesiace a robi to kvoli tomu, aby si udrziaval aspo nejake vedomosti z urg. mediciny, inak by to nerobil

@mima4

mima4
23. sep 2016

@cannella tak to je ine 😉

liaka
23. sep 2016

Vsetci by chceli vysoky plat, ale spravanie a vykonavanie povolania na bode mrazu. Vcera sme volali zachranku babke a prisiel jeden protivny.... Babky sa ani nechytili, kazali babke zaviazat nohy facom, ked moja mama povedala, ze fac ma len jeden( bolo treba dva kusy) tak povedal, ze oni nie su lekaren. Dalej podotkol, ze kvoli babke idu ( slusnejsie povedane) az z Piestan. Pytali sa ci ma studene alebo teple nohy, ani za svet sa jej nechytili a nezistili si to sami. Ja si pracu zachranara velmi vazim a obdivujem, ale platy by som zvysovala objektivne ako to raz bolo spomenute aj pri ucitelkach. Nie kazdy/kazda si zasluzi.

cannella
23. sep 2016

Tak tu islo o lekara, jasne, ze su rozni.
@liaka

vanilka3
23. sep 2016

@liaka tak to teda boli fakt ludia s citom pre svoju pracu :/

dominika6
23. sep 2016

@karolinka2010 vieš ked si narátaš...
5 hodín x 5 dní v týždni x 4 týždne x cca 2.40,- v čistom = 240,- eur..

kolko čakáš 500,- ?

karolinka2010
autor
23. sep 2016

@dominika6 nie,necakam. V otazke sa pytam na pracovne pozicie v tej pracovnej dobe,ktoru uvadzam,ci existuju aj ine ,,funkcie" ako upratovanie v tej dobe

guinevre
23. sep 2016

@dominika6 Tak, prepac, ale pracovat 25h v tyzdni a dostat za to 240e za cely mesiac je naozaj malo.

dominika6
23. sep 2016

@guinevre je to normalna suma ...na celý úväzok máš cca 500,- čiže asi polovica nie?

karolinka2010
autor
23. sep 2016

Myslela som tym,ci neviete,ci beru napr.obchodne retazce-napr.dokladat tovar,do pokladne,za pult v danom case. Tu sa nejak nepochopil zmysel mojej otazky. Dakujem

dominika6
23. sep 2016

@karolinka2010 v tescu nočné

guinevre
23. sep 2016

@dominika6 Nie je to normalna suma. A prave preto aj mame take platy, lebo Slovaci su taki servilni, ze si niektori myslia, ze 240eur za 100h prace v mesiaci je "normalne". Ked sa pozries na ceny byvania, potraviny, proste zakladne veci na zivot, tak co si kupis za 240, alebo 480e mesacne? Nebodaj este ak mas deti...

dominika6
23. sep 2016

@guinevre toto je už o inom...pravda je taká..

andra77
23. sep 2016

nooo tesco 🙂 u nás po tých obchodných centrách chcú len študentov strednej alebo vysokej školy... 🙂

mima4
23. sep 2016

@dominika6
nie je to normalna suma. ale jasne, zavisi to od toho ci si nutena alebo nie. Ale ked nie, tak pre mna by bolo prioritou nieco ine. A pravdaze zavisi to aj od toho, kde ta ten job posuva, a co to pre teba znamena, ci mas moznost kariérneho rastu, alebo robis len obsluzne prace ktore zvladne clovek aj so zakladkou.

dominika6
23. sep 2016

@mima4 kedže sa bavíme o práce pomimo a v noci asi sa nejedná o prácu sekretárky,..je jasné že je tu reč o brigáde alebo polovičnom úväzku a na celom SK je platovo to isté v obchd.reťazcoch..

mima4
23. sep 2016

@dominika6 pre mna osobne ten cas je cennejsi ako par eur..ale jasne, zavisi od financnej situacie cloveka.

cottonwomen
23. sep 2016

@mima4 jeeeej babatko, vidim, ze od rana krasne uradujes 😲 , uz som dala echo aj dalej 😵

dominika6
23. sep 2016

@mima4 ak ťa muž doma neživý,alebo nepodnikaáš,vyberať si môžeš...ak na to nemáš,tak budeš robiť aby si sa uživila..a to že je normálne za pár eur stráviť 100h. v práci normáne musí byť,lebo zákony nepohneš,čiže zbytočne sa tu budeme naťahovať a hrať so slovíčkami

mima4
23. sep 2016

@dominika6 jasne, suhlasim s tebou 🙂 Ja mám prácu, kde zarobím dobre, takze preto to takto vnímam a preto som písala, ze je to individuálne podla situácie človeka a jeho možností a schopností.

mimla
23. sep 2016

Ako študentka som mala kopec brigád a polúväzkov. Chodila som na noc skladať reklamné letáky, nalepo vať EAN kódy na DVDčka, pripravovať poštu (preložiť, do obálky, nalepiť adresu). Platené to bolo od kusa. Ja som bola rýchla, takže sa mi to realtívne oplatilo, mala som to vtedy pri dome. Boli tam ľudia, čo za ten istý čas zarobili polovicu, alebo aj menej ako ja. Ale bolo to už dávno. Niekedy to bola piplačka, lebo nie všetko sa dá robiť rýchlo, ale robila som aj také aby ma volali aj na ďalšie služby. Bolo tam pomerne dosť mamín na rodičovskom.