Práca na úrade práce

30ericka
23. nov 2020

Ahojte, vzali ma pracovať na upsvar. Ak tam niekto pracuje, prosím vas, popíšte mi vase skúsenosti. Dobre vam je tam? Aka je prac.doba? Piatky sú len do 12.00?

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elian
23. nov 2020

@30ericka asi ta nepotesim ale uradne hodiny su ine ako pracovny čas 😉

zojanka
23. nov 2020

@elian ja som už počula aj také že vo štvrtok neúradný deň sa do práce na úrade nechodí :D

elian
23. nov 2020

@zojanka to urcite 😂😂😂 ...... pracujes akurat ti neklopu ľudia na dvere

zuzka38
23. nov 2020

@30ericka toto su otazky, ktore by sa mali klast pocas vyberoveho procesu aby si sa vedela rozhodnut ci tam xces robit... na zaklade coho si sa rozhodovala, ked nevies zakladne podmienky?

30ericka
autor
23. nov 2020

@elian aleco..naozaj?😮😮😮😮to som fakt netušila 🙈😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

30ericka
autor
23. nov 2020

@zuzka38 to je moja vec😘pytala som sa na prac.dobu,nie na váš názor 😊

30ericka
autor
23. nov 2020

@zuzka38 určite pracujete na upsvar ked ste taka neprijemna😂😂😂

bluetinka
23. nov 2020

Ja som tam pracovala do minuleho roka a pracovna doba normalne kazdy den 8 hodin, stvrtky nestrankove ale normalne pracujes a teda na upsvr mas stale co robit a si rada za tie nestrankove kedy si porobis nejake resty a tak. Piatky sme mali do 14 ale musela som mat tu jednu hodinu nadrobenu aby mi nechybala. Praca ako v zenskom kolektive, niekto si zvykne rychlo niekto nie, budes mar skolenia na systemy a pracu s ludmi. Ale da sa to vsetko naucit

regi95
23. nov 2020

@30ericka ahoj, ja som nastúpila do práce 1.októbra 🙂 máme pružný pracovný čas. To znamená že do práce môžem ísť už od pol 7mej,ale do 8mej tam musím byť na 100%. Od pondelka do štvrtka robíme do 15:00. Piatky sme do 14:00. Je dobré ísť niekedy naozaj na max 6:45 aby sa ti nazbieral čas na ten piatok keď končíš skôr. Lebo napriek tomu že musíš byť len do 14:00, oproti ostatným dňom ti ten deň pôjde do mínusu 🙂 je to ťažké vysvetliť, naozaj to pochopíš keď tam budeš. Vo štvrtok sme riadne v práci, len ľudia nechodia napr. na evidenciu a pod. 🙂 pekný večer

30ericka
autor
23. nov 2020

@regi95 ďakujem za inteligentný komentár 🙏😊 pekný večer

30ericka
autor
23. nov 2020

@bluetinka ďakujem 😊

snazilka_bio_mamka
24. nov 2020

Netreba si myliť úradné hodiny s pracovnou dobou. Na pracovisko mozes prísť od 6:30 a mozes osta do 16:30 ak si chces nadrobiť ale pracovná doba je povinná do 15:00. Cize je jedno ak prides o 6:30, do 15:00 musis ostať v praci ale budes mat plus pol hodku k dobru, ktora ti sluzi najmä na piatky. Piatok mozes odist o 14:00 avšak tu hodinu si musis nadrobiť. Zaklad je študovať si zakon, nech ho vieš od A-Z. Robiť si poznamky, mame tu take programy ktore musis 100% ovladať, ale to ta zaučia. Co sa tyka spravania, kazdemu sa treba zdraviť, aj ked je z ineho oddelenia, davať si sakra pozor na dochadzku a hlavne.. je to zensky kolektiv, klebety sa šíria rýchlosťou svetla. Davať si sakra pozor co komu hovoris a vyhnut sa ohovaraniu. Všetko sa to moze otocit. Byt nestranná, zameraná na prácu (ktorej budes mat až až), prve mesiace NECHODIT skoro domov, ani tie piatky.. radsej nech si 3 hodiny v pluse. To je vše 🙂 vela stastia.

zuzanka.zuzu
24. nov 2020

@30ericka "pytala som sa na prac.dobu,nie na váš názor" no nazdar, zase príjemná teta úradníčka 🙄

snazilka_bio_mamka
24. nov 2020

@zuzanka.zuzu no a ako dodatok pre pre slečnu by som este doplnila, aby s takymito rečami a správaním skončila samozrejme 🙂

zuzka38
24. nov 2020

@30ericka citam si este raz svoj koment, ze kde som neprijemna.. ja to nevidim, skus mi to ukazat lebo nerozumiem... dala som ti feedback a polozila otazku, aby som pochopila na zaklade coho si sa rozhodovala prpijat danu ponuku. snad ti neskocila len tak na stol podpisana zmluva?
kazdopadne ti prajem vela stastia a usoechov a nech ta praca bavi, a nech si prijemna na ludi a oni na teba..

sona77dd
19. jún 2022

Ahojte, neviem či mi po dvoch rokoch tu ešte niekto odpíše. Síce nijako ani neporadím ja autorke otazky ale bola by som veľmi rada ak by ste pomohli vy mne. Videla som práve inzerát na prácu na úrade práce a chcela by som sa opýtať čo ste mali vyštudovane keď vás tam vzali. Ja mám v podstate strednú školu kde som mala ekonomiku, administratívu, účtovníctvo ale samozrejme moje znalosti sú len na slabej úrovni. Ale zase mám záujem sa tieto veci učiť aj čo sa týka zákonov a práv. Lenže keď nemám dostatočne znalosti ani prax v danom odbore je nejaka šanca. Samozrejme môžem skúsiť poslať a tak najlepšie zistím, Len som sa chcela tak dopredu trošku infomovať.
Ďakujem

elian
19. jún 2022

@sona77dd treba aspoň Bc. 1.stupeň VŠ

dasiacik
7. feb 2023

@bluetinka
@snazilka_bio_mamka
@sona77dd
Dievčatá, mňa zaujíma, kde ste našli pracovné ponuky na prácu priamo na UPSVARe? Lebo, ja mám pocit, že je tam nemožné dostať sa.

bluetinka
8. feb 2023

SLOVENSKO.SK - zamestnanie a rozširené vyhľadávanie, zadáte si úrad napr. Úrad práce sociálnych vecí a rodiny alebo Ministerstvo vnútra SR (to je okresný úrad napr.) alebo Daňový úrad je tam široká ponuka, zadáte si konrétne mesto atď a nájde vám, či majú nejaké výberové konania - vnútorné sú zatiaľ vrámci úradu a vonkajšie sú pre ľudí ako vy