Práca na skrátený úväzok

12. sep 2024

Ahojte,

Je tu niekto, kto pracuje na skrátený úväzok, napr. 32 hodín týždenne? Zaujímalo by ma, aký plat je vhodný pri takomto úväzku v administratíve, Bratislavský kraj, rada by som si spravila menší prieskum.

Ďakujem za každú reakciu.

anjelicek26
12. sep 2024

Mne vzdy umerne menili plat poctu hodin - mala som sumu fix na 40h a ratali proste percenta a spravili dodatok k zmluve... mala som vsetko od 20h (ked mala dcerka rok) , potom 30, 32, 35 a ked sla do skoly 40h klasika... vzdy mi to len preratali... tebe to vychadza 4/5 platu ako keby mas plny uväzok... kolko je to konkretne netusim, aj administrativa - administrativa moze byt nieco uplne rozlicneho v roznych firmach...

mikadooo
12. sep 2024

Mám plat priamo úmerný odpracovaným hodinám, akosi nerozumiem otázke... 🤔. Čiže robím 5h denne oproti kolegyniam, ktoré robia 8h denne, takže dostávam 5/8 ich platu 🤷.

autor
12. sep 2024

Ano, vychadza to cca na 80% uvazok, mna zaujimali konkretne platy v tejto oblasti, ci je napr. 1000 e v cistom realny plat alebo nie pri skratenom uvazku a pod.

dobromila
12. sep 2024

1000 v čistom aj viac može byť reálne

melanta
13. sep 2024

Reálny plat môže byť 800 netto ale aj 1800 netto. Nepíšeš, čo ideš robiť. Administratíva je široký pojem. Môže to byť pozícia, kde človek nemusí vedieť takmer nič a môže to byť pozícia, kde denne hovoríš 2 jazykmi a musíš ovládať nie bežné softvéry. A tiež bude rozdiel BA a Veľký Krtíš, tiež bude rozdiel korporát a malá rodinná firma.

iwesska
13. sep 2024

1000e v cistom nie je realny plat pri takomto uvazku v adm. Robim v tejto oblasti,aj som robila na skrateny uvazok. Pozri si platy v BA na plny uvazok a hned budes mat predstavu. 1000e v cistom je real pri plnom uvazku.