Práca na obecnom úrade

klarka0002
27. sep 2024

Ahojte. Neviem sa vysomarit z tabuľkových platov. Zaujímala by ma práca na obecnom úrade ale neviem do akej platovej kategórie by som patrila. Mam VS vzdelanie II. stupňa v odbore socialna práca a 11 ročnú prax v administratíve. Potrebovala by som zhruba vedieť koľko by som mohla zarábať. Vopred ďakujem za radu.

sulavikova
27. sep 2024

@klarka0002 no budete robiť na akej pozícií? Je rozdiel admin.p. na polovičný uväzok alebo prepáčte upratovačka na OCÚ. A hlavne, keď už máte VŠ vzdelanie, tak sa asi treba informovať personalistky a dohodnúť si pohovor.

klarka0002
autor
27. sep 2024

@sulavikova Dobrý deň. Na plný úväzok by som chcela pracovať ako referentka.

sulavikova
27. sep 2024

@klarka0002 pošlem vám súkr. správu.

thirstymonk
27. sep 2024

Na obecnom úrade sa zarába o čosi viac ako minimálka, ale každý mesiac k moru za to nepôjdeš. Je to určite dosť hlboko pod tisíc a keď vidím naše ženy na úrade, ako sa idú posrať z roboty, tak veru nezávidím...

oli18
27. sep 2024

Radila by som ti, aby si si zistila, aké vzdelanie ma starosta. Ak je vzdelaný, bude rozumieť práci starostu a bude to pre jeho pracovníčky veľké plus. Ak je to človek bez vzdelania, jednoduchý, tak ti nedoporučujem to miesto zobrať. V takom prípade riešia celú jeho agendu pracovničky. Zažila som.

zobaka
27. sep 2024

keby si robila u nas tak cca 800-900 eur ciste by si mala

miimss
28. sep 2024

@klarka0002 mňa zaradili ako referentku do 4 triedy