Práca na doma - vstupný poplatok

10. jún 2021

Ahojte, je niekto registrovaný na stránke pracanadoma.sk? Treba tam zaplatiť 12 e preto by som chcela vedieť ci sa to vôbec oplatí.

liljana
10. jún 2021

Za pracu by mali platit tebe a nie ty im.

autor
10. jún 2021

@liljana to mi je jasne. Len nikde neviem nájsť recenzie na tu stránku, že či tam naozaj ponúkajú niečo čo sa oplatí. Inzeráty vidíš iba z časti, musíš zaplatiť poplatok aby si inzeráty videla cele.

simkids
10. jún 2021

to je strasna somarina, za 12e vidiet inzerat? inzeraty mas vsade kopec zadarmo, ked niekto chce niekoho najst, tak to neda na stranku, kde budu pytat peniaze, to by nemalo ziadnu sledovanost. Nedava to ziadnu logiku, takze nie, urcite sa neoplati, niekto len chce zarabat na ludoch

nafka0483
10. jún 2021

To vazne? Trosku rozmyslaj, jasne ze je to somarina. Seriozna praca sa ponuka normalne a nie na nejake skryte inzeraty a tiez sa nic neplati nikdy vopred.

hiro
10. jún 2021

Otvoril som si to pracanadoma.sk a to je stranka co niekto spravi za 2 dni. Tam ti nikto nezabludi ktory nieco chce alebo potrebuje... Zbytocne tam nieco platit.

dzina007
10. jún 2021

ako rok vyroby stranky 2021.
dokopy je tam 8 inzeratov.

osobne si myslim ze to bude len niekto posuvat info zo stranok susedska burza a podobne kde hladaju upratovacky robotnikov a podobne a pytat za to peniaze aby vam dal kontakt

malva123
10. jún 2021

Nie,ale ked chces prispiet inym,ktori si vymysleli taku pracu z domu...mozes im poslat.NIE,NIE.

eliaska101
10. jún 2021

Ako viac do očí to biť nemôže. Podľa mňa vačšina takýchto ponúk, kde je proste nutné zaplatiť nejaký ten prvotný poplatok je proste podvod a už len to by malo byť smerodajné pre tých ľudí