Práca na doma - skúsenosti

avokaram
28. apr 2022

Viete poradiť prácu na doma kde nemusím v prvom rade objednávať a platiť za material predom?nechcem žiadny internetový predaj ani poisťovanie ľudí a podobne,najlepšie manuálna práca výroba skladanie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
28. apr 2022

@avokaram no určite na lepení obálok sa nedá zarobiť, jedine ak prerobiť. Ja neviem, čo každý deň tá istá otázka a každej mamičke tu ženy píšu, že na doma robota je len ak niečo vieš vyrábať, účtovníctvo, preklady a pod. Ináč len katalógový predaj a poistenia ponúkať.

avokaram
autor
30. apr 2022

@viestta ja mám skôr talent vyrábať rôzne obrazy aj 3D no žiaľ mám taku finančnú situáciu že si nemôžem dovoliť nakúpiť material na výrobu obrazov

monkasponka
30. apr 2022

@avokaram toto ma zaujalo : byť doma tak to skusim : https://www.brigada.sk/brigady-na-slovensku/zar...

zbruna
11. jún 2022

@avokaram Administracia e-shopu (produkty, ceny, texty)

kattrin5
16. jún 2022

Obaja z manzelom pracujeme z domu, IT, sprav si nejake certifikaty trebars na programming alebo data analytics a urcite pracu najdes a este aj super platenu😃

laska351
20. sep 2022

@kattrin5 ahoj, môžem poprosiť viac info?

kattrin5
21. sep 2022

@laska351 jasne, Mozes sa pytat! Ja pracujem najma s Python a Rstudio, sem tam Matlab, manzel je Java Developer. Pozri na SR najma Python certifikaty alebo mozes zacat ako tester( ti tiez vacsinou robia z domu)

lilitela
27. sep 2022

@kattrin5 No dobre, ale vsak na to potrebujes uz nejake konkretne vzdelanie, nie? Alebo aspon schopnost programovat a to sa clovek nenauci za 2 tyzdne, ci som nieco zle pochopila?

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kattrin5
27. sep 2022

@lilitela Ja mam vysoku skolu zameranu na ekonomiku a Data Science. Jasne ze sa nenaucis za dva tyzdne ale napriklad SQL a Python zaklady sa daju naucit pomerne rychlo( rok a si na slusnej urovni)

lilitela
28. sep 2022

@kattrin5 Ja len tak, ze som mala pocit, ze autorka hlada nieco ad hoc, tak som bola prekvapena, ze by toto spadalo do tejto kategorie.

andy48
20. nov 2022

@kattrin5 super. Vďaka za tip

domi235
1. máj 2023

@kattrin5 ahoj vies mi v tomto poradit? Ale kurzy a co je dobre si spravit aby clovek nasiel po kurze pracu? Ďakujem

domi235
1. máj 2023

@kattrin5 aka pozicia v IT je mizne vykonavat 100 z domu? Viem ze kazda spolocnost ma to inak

kattrin5
2. máj 2023

@domi235 velmi vela, zalezi co konkretne robis ale 70% prace v IT je mozne robit z domu. Analytici, software inzinieri, casto aj testeri robia 100% z domu. A myslim, Ze ked mas tieto skills sa dokazes vzdy dohodnut.

domi235
3. máj 2023

@kattrin5 zatial som nasla ze iba testeri ako si napisala na 100 percent ale web developeri ponuky maju ciastocnu pracu z domu. 😢 poznate spolocnost kt. Poskytuje poziciu web developer na 100 HO? Ďakujem

kattrin5
3. máj 2023

@domi235 Urcite IBM, ina netusim, Ja moc market na SR nepoznam nakolko zijem mimo

domi235
3. máj 2023

@kattrin5 mam trosku z toho dilemu lebo kazdy vravi ze z testerstva si najdem skor pracu a pri programovani stranok to trva dlhsie pricom viac by ma bavili tie stranky. Ako testovanie

kattrin5
4. máj 2023

@domi235 Urcite chod do toho, co ta bavi! Pracu si najdes pokial masterujes nejaky cod Urcite, ci Java, ci Python, pracu si urcite najdes!

vanessa22
8. jún 2023

Hľadám si nejakú prácu na doma a našla som ponuku na výrobu miniatúrnych ozdobných predmetov. Zarazilo ma však, že za prvé doručenie tovaru aj so všude vším (pracovný materiál, nožnice, lepidlo, návody...) si účtujú 80 euri. Ide o českú stránku "manuálni výroba predmetu". Máte s ňou niekto skúsenosti? Ide o korektnú prácu alebo len ďalší podvod?

katka700
8. jún 2023

@vanessa22 Nemám ale stačí si poguglit a zistíš čo sú zač.

vanessa22
8. jún 2023

@vanessa22 Tak som si aj našla odpoveď: https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/news/rece...

Radšej s nimi nič nezačínať

misidielko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra11223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
7. mar 2024

@petra11223 Mas s tym osobne skusenosti?

lilitela
7. mar 2024

Co v tej knihe je?

qsookie
7. mar 2024

@lilitela
Čerstvo založený profil... že by účelovo?

petra11223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra11223
Autor odpoveď zmazal
Zobraz